Verslas / Ekonomika

Registracijos adresas: viskas, ką reikia žinoti

RegistracijaJei jus domina nuosavas verslas, iš anksto turite žinoti, jog teks atlikti tam tikrus formalumus, Vienas iš tokių yra registracijos adresas. Dėmesį verta atkreipt į tai, jog registracijos adresas yra vienas iš tų veiksnių, kuris nuosavą įmonę norintiems turėti asmenims, kelia daugiausiai klausimų. Kad jų būtų kuo mažiau, perskaitykite šį straipsnelį.

Kalbant apie registracijos adresą, yra būtina pabrėžti, jog jis yra neatsiejamas nuo bet kurios mūsų šalyje įregistruoto ar įsteigtos įmonės (arba įstaigos). Kitais žodžiais tariant, be registracijos adreso negalima net galvoti apie įmonės įregistravimą. Dėl šios priežasties drąsiai galima sakyti, jog registracijos adresas yra vienas svarbiausių komponentų įmonės steigimo procese.

Pastaruoju metu tapo itin populiaru steigti įmones internetu. Trumpai pasidomėsime. kaip yra suteikiamas registracijos adresas tiems, kurie įmonę steigia internetu. Asmuo, norintis gauti registracijos adresą, turi nusiųsti įmonei (galinčiai suteikti registracijos adresą), tikslų savo steigiamos įmonės pavadinimą, o vėliau – Registrų centro savitarnos sistemoje įvesti duomenis, kuriuos gauna iš įmonės. Verta pabrėžti, jog šiuo atveju įmonės steigėjui pravartu įsigyti elektroninį parašą – tokiu būdu kai kurie procesai (tame tarpe ir registracijos adreso suteikimas), vyks kur kas greičiau (kadangi nėra reikalingi susitikimai).

Kaip matyti, registracijos adreso suteikimo procesas yra labai svarbus, tačiau nėra sudėtingas.

Na,  o dabar pats metas pasidomėti, kiek kainuoja registracijos adresas, o tiksliau sakant jo suteikimas. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog kiekviena įmonė, kuri suteikia registracijos adresą, gali nusistatyti skirtingus įkainius, tačiau paprastai registracijos adresas yra suteikiamas už maždaug 300 Lt mokestį.

Na, o baigiant šią temą, reikia paminėti ir dar vieną dalyką – registracijos adresas gali būti ne tik suteikiamas, bet ir keičiamas. Tokiu atveju, (jei yra keičiamas registracijos adresas), turi būti keičiami ir įmonės įstatai.

Baigiant šią temą, galima teigti, jog registracijos adresas yra vienas pagrindinių elementų, kadangi be jo negali būti steigiama jokia įmonė. Registracijos adreso suteikimas yra nesudėtingas procesas, o reikalui esant registracijos adresas gali būti pakeistas.