El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Reikia ir vyrams, ir moterims – prezervatyvai būtini visiems

 

Ne paslaptis, kad seksu imama užsiiminėti jau paauglystėje. Tuomet ypatingai nenorima sulaukti netikėtos staigmenos – nėštumo. Nors jaunimas ir mažai rūpinasi lytiškai plintančiomis ligomis, tačiau naudodami prezervatyvus apsisaugo ir nuo jų.

Tačiau ne tik jaunuoliams prezervatyvai yra naudingi ir reikalingi. Net ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie reguliariai užsiiminėja seksu reikalingos apsaugos priemonės. Visų pirma, neplanuotas nėštumas gali labai apsunkinti gyvenimą ir esamą padėtį, todėl neverta rizikuoti, o ką jau kalbėti apie galimas ligas, kas yra ypač aktualu, kuomet seksu užsiimama ne su savo nuolatiniu partneriu.

Įprasta manyti, kad prezervatyvai yra vyriškas rūpestis, tačiau norėdamos būti užtikrintos savo saugumu jais pasidomėti ir pasirūpinti turėtų ir moterys. Nors tai aktualiau nesantuokiniame gyvenime be nuolatinio partnerio, tačiau vis tiek prezervatyvai, kaip kontracepcijos priemonė, turėtų būti aktuali abiejų lyčių atstovams. Be kita ko, šiuo metu jau egzistuoja ne tik vyriški prezervatyvai, bet ir moteriški, kurie išskirtinai skirti dailiosios lyties atstovėms.

Be savo pagrindinių savybių prezervatyvai taip pat gali ir suteikti papildomą malonumą. Tiems, kurie nori ilgiau trunkančio malonumo vertėtų išmėginti užlaikančius prezervatyvus. Šie yra ištepti specialiu lubrikantu, kuris padeda prailginti akto trukmę, taip pasiekiant aukštesnį malonumo lygį.

Jei užlaikyti akto Jūs nenorite, o norite didesnės stimuliacijos, Jums gali puikiai tikti rantyti prezervatyvai, kurių specialios formos stipriau jaudina tik ją, tiek jį, leidžia patirti neapsakomą malonumą, kurio norisi dar ir dar. Papildomą malonumą ir stimuliaciją gali sukelti ir šildantys ar šaldantys prezervatyvai, netgi įvairių kvapų apsaugos priemonės gali daryti įtaką sekso kokybei, ypač jei pasirenkamas kuriam nors (o gal abiem) labai patinkantis kvapas.

Pastebėtina, kad prezervatyvai, skirtingai nei buvo anksčiau, nebėra vien tik apsisaugojimo nuo ligų ir nėštumo priemonė, bet taip ir būdas paįvairinti savo santykius, sukurti tam tikrą atmosferą, kurioje būtų gera ir malonu abiem.

Tai skatina suprasti ir manyti, kad prezervatyvai yra svarbūs tiek vyrams, tiek moterims, kuriuos domina tiek saugus seksas, tiek jo metu patiriamas malonumas.