Įvairenybės

Roletai

Prabundate su pirmaisiais saulės spinduliais? 

Roletai
Roletai

Saldų ryto miegą kasdien nutraukia pirmieji saulės spinduliai? Jūsų namų užuolaidos tikriausiai neapsaugo nuo šviesos ir ryškių saulės spindulių. Ar kada galvojote, kad roletai gali tapti jūsų saldaus miego gelbėtojais?

Lyg užuolaida ar priedas prie jos

Ritininės užuolaidos, dažniau vadinamos roletais, atlieka užuolaidų funkcijas – apsaugo nuo pašalinių akių ir nepageidaujamos šviesos, dažnai tampa minimalistinio interjero detale. Roletai yra itin populiarus langų dekoravimo būdas. O kadangi daugeliui pirkėjų labai svarbi produkto kaina, roletai kaina paprastai neišgąsdina – jie kainuoja nedaug, o funkcionalumu neretai pralenkia įprastas užuolaidas. Nors neretai roletai langams nėra vienintelis uždangalas – dažnai ritininės užuolaidos atlieka naktinių užuolaidų funkciją, o dieninės jas gražiai paslepia šviesiojo dienos periodo metu.

Ritininės užuolaidos: ir interjero detalė, ir aklina langų uždanga

Kai langus puošia roletai diena naktis – jau nebesvarbu: naktį, užsidegę namuose šviesą, galėsite būti tikri, kad niekas jūsų nematys, o dieną šios ritininės užuolaidos uždengs šviesą taip, kad miegosite nejusdami skirtumo tarp dienos ir nakties. Ritininių užuolaidų yra įvairiausių: ne tik tokių, pro kurias neprasiskverbs nė vienas saulės spindulėlis, bet ir permatomų, kurių medžiagoje išraižyti ornamentai gali tapti gražia interjero detale.

Pigiau už tradicines užuolaidas

Kaip jau minėta, roletai kaina pasižymi mažesne, nei paprasčiausios užuolaidos. Klausiate, kodėl? Ogi taip yra todėl, kad ritininių užuolaidų pagrindą sudaro daug mažiau medžiagos, nei reikia užuolaidoms. Ši medžiaga tvirtinama prie plastikinio vamzdelio, ant kurio roletai iš apačios į viršų susisuka, kai norite atidengti savo langą. Visą šį mechanizmą paslepia nedidelis gaubtas, kuris visai nekrenta į akis. Dažniausiai tvirtinami roletai ant plastikiniu langu, o prie tokių langų jos savo stilistika pritampa taip, kad nežinant sunku pastebėti, jog ant lango rėmo slepiasi gražus langų uždangalas.

Prekiaujama ne tik užuolaidų salonuose

Ritininėmis užuolaidomis prekiaujama beveik visose vietose, kur prekiaujama užuolaidomis. Tai juk ir yra tam tikra užuolaidų rūšis. Roletai vilniuje taip pat parduodami daugelyje užuolaidų parduotuvių, be to, jų galite rasti ir prekybos centruose „Senukai“. Roletai senukai prekybos centre itin populiarūs, todėl jiems čia dažnai taikomos įvairios nuolaidos.

Populiarėja prekyba internetu

Vis populiarėja ir ritininių užuolaidų prekyba internetu. Roletai internetu parduodami vis dažniau – juk taip pirkti paprasčiau, greičiau ir patogiau. Interneto prekybos paslaugomis besinaudojantys žmonės teigia, kad vienas iš internetinės parduotuvės privalumų – vartotojų, jau įsigijusių prekę, atsiliepimai. Todėl prieš perkant prekę galima gauti informacijos ne tik iš prekybos centro darbuotojų, bet ir preke pasinaudojusių klientų. Tokių atsiliepimų galima rasti ne tik interneto parduotuvėse – ieškokite internete raktažodžiais roletai atsiliepimai ir galbūt rasite atsakymus į jus dominančius klausimus.

Internetu patogu ieškoti ir taikomų akcijų, pavyzdžiui, raktažodžiais roletai akcija vilnius surasite daugelį ritininėms užuolaidoms taikomų akcijų ir nuolaidų Vilniaus mieste.

Derinkite prie interjero

Nesvarbu, ar roletai internetu perkami, ar užuolaidų salone, ar kuriame nors prekybos centre – svarbiausia, kad roletai atliktų pagrindinę savo funkciją – dengtų ir puoštų jūsų namų langus. Tik stenkitės išsirinkti tokias ritinines užuolaidas, kurios savo raštais ir spalvomis puikiai derėtų prie jūsų namų interjero ir tarnautų ilgus metus.

Taigi, roletai gali tapti geriausiu langų dengimo būdu, kai vienas aktualiausių klausimų yra kaina, kai nenorite tradicinių užuolaidų, kai kuriate minimalistinį interjerą ar siekiate visiškai pasislėpti nuo saulės spindulių.

Įsigykite Domus Lumina roletus čia!