Būstas

Roletai

Įspūdžiai iš parduotuvės

Roletai
Roletai

Paskutinįjį savaitgalį vasaros, leidau sau smagiai praleisti laiką ir tiesiog daugiau apsipirkti dalykų, kurie pravers buityje bei šiek tiek pagaliau atnaujins interjerą. Taigi pirmiausiai nutariau, kad vieta, kurioje man derėtų apsilankyti, yra parduotuvė, kur parduodami roletai. Mat senieji namuose jau yra tiesiog nepakenčiami. Buvau daug gerų atsiliepimų girdėjusi apie domus lumina, todėl pirmiausiai ten ir nutariau apsilankyti. Jų salonai yra įvairiuose miestuose, man, žinoma, patogiausia buvo Vilniuje. Tačiau yra ir tokia paslauga kaip roletai internetu, todėl galima su ja taip pat sėkmingai tvarkytis. Iš tiesų, aš visada duodu pliusą tiems, kurie internete įkelia elektroninį katalogą – tai labai didelis privalumas. Juk manau, ne aš viena noriu pasižiūrėti prekes, kokios yra, gal net neverta važiuoti į parduotuvę, o gal kaip tik reikia skubėti, todėl domuslumina iš karto gauna karmos taškų nuo manęs.

Personalas

Atvykus į parduotuvę, buvo labai malonu, kad Domus lumina personalas tikrai malonus. Man labai padėjo. Ne tiksliai žinojau, kaip ir kas turi būti, ar turėtų būti labai gerai pirkti vienokius roletus, o gal man labiau tiktų kitokie, tačiau domuslumina žmonės patarė ir netgi paaiškino, kokios spalvos dera labiausiai, ir ką prie ko derinti būtų patogiausia.

Taigi, žinoma, prieš tai man labai patiko ir roletai internetu, aš juos apžiūrinėjau gana kruopščiai, mat tikrai norėjau išsirinkti tai, kas man labiausiai tiktų. Kelionė į patį saloną – net nežinau, ar ji buvo tokia reikalinga, nes viską, kokie yra pas juos roletai, gali pamatyti internete. Vis dėlto, privalumas turbūt yra tas, kad pasikalbi su specialistais, kurie gali patarti, paaiškinti. Tarkime, tai vis tiek yra svarbu, ar tu šiais laikais darai kažkokį skandinavišką interjerą, ar labiau nori tokio pietietiško. Tai visada sueina į keletą dalykų, ir jie turi būti išpildyti pilnai. Manyčiau, kad domus lumina iesko tikrai labai gerų sprendimų. Modernių, ir tokių, kurie verčia kiekvieną žmogų pasvajoti apie naujus namus.

Įkvėpimas

Taigi, pats svarbiausias įspūdis, kurį man būtent ir sukėlė roletai ir visa tai, ką suteikia domus lunima Vilniuje, tai didžiulis įkvėpimas. Ar žinote tą  jausmą, kurį sukelia Ikea reklamos per televizorių? Tokį, kad norisi akimirksniu ir mums patiems sukurti gražiausius kokius tik įmanoma namus. Norisi juos užpildyti dailiomis spalvomis, įkvepiančiais raštais ir nepaprasta energija. Atrodo, kad namai yra ta nepaprasta erdvė, kurioje jautiesi kaip karalius. Kuri ir įkvepia ir padeda išlikti pailsėjusius.

Taigi, domus lumina kainos tikrai yra prieinamos kiekviena, o kadangi už tą kainą gauni dar ir nepaprastas svajones – tai puiku. Norisi visada džiaugtis tuo, kad namuose atsiranda kažkoks naujas gražus daiktas, pakeičiantis interjerą ir paverčiantis jį išskirtiniu, nepaprastu, originaliu. Taigi, man pačiai labiausiai patiko šviesių spalvų roletai, su nedideliais pamarginimais. Jie sukuria itin elegantišką įspūdį. Keista, atrodytų, roletus reikia taikyti pagal tai, kokie yra tavo namai, tačiau čia buvo atvirkščiai – ateini į parduotuvę, ir supranti, kad domus lumina zaliuzes kai kurios arba roletai yra tokie gražūs, kad tiesiog norisi pagal juos apstatyti kambarį. Iš tiesų, juk ir nėra kažkokios vienareikšmės taisyklės, kaip turi atrodyti namai, kad būtų galima juos pradėti kurti iš naujo. Kaip ir nėra pasakyta, nuo ko ta kūryba turi prasidėti.