Būstas

Roletai internetu

Ritininių žaliuzių populiarumas – kas jį lemia?

Ritininės žaliuzės po truputį užkariauja rinką kaip patys universaliausi ir praktiškiausi langų dangalai. Jų galima įsigyti daugybėje salonų, tačiau roletai internetu – dar patogesnis būdas juos nusipirkti. Gali kilti klausimas – kodėl būtent roletus? Juk užuolaidos jau daug dešimtmečių dengia mūsų namų langus. Kuo roletai pranašesni už jas? Ar jie gali atrodyti taip pat elegantiškai ir subtiliai kaip užuolaidos? Žinoma, tik reikia tinkamai išsirinkti. Apie visa tai papasakos žaliuzių salono konsultantė, interjero specialistė Goda.

Kas žmones skatina užuolaidas pakeisti roletais?

Roletai internetu
Roletai internetu

„Atsakymas į klausimą, kodėl žmonės dabar dažniau renkasi roletus, yra labai paprastas. Daugelis pavargo nuo užuolaidų: nuo to, kad jas reikia nuolat skalbti, kad gražiai atrodytų, nuo to, kad reikia stumdyti, tvarkyti, rūpintis, kad gražiai kristų. Juk žinome, kad kambarys su užuolaidomis dengtais langais, jei jos nesutvarkytos, iš karto atrodo nekaip. Taip, užuolaidos elegantiškos ir, atrodytų, neatskiriamos nuo kai kurių tipų interjerų, bet dabar ir roletai atrodo ne ką prasčiau. Internetu yra prieinama daugybė nuotraukų su interjerais, kuriuose nuostabiai įkomponuotos ritininės zaliuzes. Štai kad ir domus lumina uab interneto svetainėje. Patariu pasižiūrėti ir pabandyti pasisemti įkvėpimo. Jeigu manėte, kad roletų pagalba galima kurti vien modernų, minimalistinį, šaltą interjerą, nustebsite, pamatę, kaip jie pagyvina neutralų kambarį.“. Kaip ir sakė specialistė Goda, žmones vis labiau žavi tai, kad roletus nesunku prižiūrėti. Juos retkarčiais pakanka nuvalyti drėgna šluoste. Be to, juos lengva valdyti. Skirtingai nuo užuolaidų, roletus pakanka pakelti ir nuleisti specialios, šone įmontuotos grandinėlės pagalba. Yra ir tokių ritininių žaliuzių, kurios valdomos nuotoliniu pulteliu. Tai ypač palengvina buitį. Kalbant apie dizainą, domus lumina uab interneto svetainėje galite peržiūrėti visą įmonės produkcijos įvairovę. O ji tikrai plati. Skirtingų spalvų ir audinių roletų gausybė nepaliks abejingų. Nereikėtų nuogąstauti, kad roletai internetu atrodo geriau nei realybėje. Domuslumina vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose įsikūrusiuose salonuose patikusius roletus galite apžiūrėti iš arčiau, įsitikinti jų kokybe ir nepriekaištingu dizainu.

Roletų kaina: už ką mokate ir ką gaunate?

Kai kalba pasisuka apie kainą, daugelis suabejoja – ar užuolaidų kaina nėra mažesnė už roletų? Atsakyti sunku – tiek užuolaidų, tiek ritininių žaliuzių yra daugybės skirtingų gamintojų, tad ir kainos skiriasi. Vis dėlto, reikėtų įvertinti roletų privalumus ir pasverti pliusus bei minusus. Internetu roletus kartais galite įsigyti kiek pigiau nei salone. Domuslumina.lt pigiau galima išsirinkti klasikinius, tradicinius roletus. Kiek brangesni yra prestižinės kolekcijos gaminiai. Konsultantė Goda, paklausta, ar žaliuzių kaina tiesiogiai nurodo jų kokybę, atsakė: „Žinoma, iš pigiausių roletų itin aukštos kokybės tikėtis nereikėtų. Aišku, jie kurį laiką atliks savo funkciją, tačiau kas nori mokėti už daiktą, kuris, tikėtina, netarnaus ilgai. Geriau jau kartą investuoti didesnę sumą, bet į tai, kas atrodys gražiai, puikiai veiks ir tai, ko po metų kitų nereikės pakeisti nauju daiktu. Tai galioja ir roletams. Kartais jų kaina būna didesnė dėl garsaus gamintojo vardo, tačiau dažniausiai daugiau sumokėsite su tvirtesnes konstrukcijas, stilingesnį modelį, geresnį audinį. Jeigu norite kokybiškų žaliuzių, tačiau negalite sau leisti brangesnių, galite palaukti akcijos ar išpardavimo. Roletai internetu – dar viena išeitis. Yra nemažai interneto svetainių, kurios pigiau išparduoda gerų gamintojų žaliuzių likučius ar praėjusio sezono prekes. Ten galima įsigyti klasikinio stiliaus, santūraus dizaino roletų ir niekas nė neįtars, kad tai „pasibaigusios mados“ interjero detalės – kartais reikia išmokti gudrauti.“