Pirkiniai / Paslaugos

Roletai kaina

roletai kaina
roletai kaina

Roletų pasirinkimas

Roletai – modernūs lango užuolaidos pakaitalai. Jie itin mėgstami šiuolaikiškos architektūros gurmanų. Per paskutinius kelerius metus itin išpopuliarėjo ir mielai įsigyjami. Roletai kaina prieinami įvairias pajamas gaunantiems asmenims. Visiems – pagal individualius poreikius.

Kai ateina metas keisti sudėvėtas užuolaidas naujomis, daugelis svarsto, ar roletai kaina jas pranoktų ar ne. Deja, atsakyti sudėtinga, nes roletai, kaip ir užuolaidos pasižymi audinių bei raštų įvairove. Įprasti roletai kaip ir paprastos užuolaidos kainuoja nuo keliolikos iki keliasdešimt litų už kvadratinį metrą. O už prabangių audinių, garsių dizainerių, įmantrių raštų roletus bei užuolaidos galite pakloti nuo šimto iki tūkstančio litų už kvadratinį metrą. Tačiau roletu kaina priklauso ne tik nuo naudojamų audinių, bet ir nuo kitų veiksnių.

Roletų pasirinkimas – išties milžiniškas. Šiomis dienomis kiekvienas roletų parduotuvėje gali išsirinkti sau tinkamiausius ir modelio, ir kainos atžvilgiu. Paprastų roletų kaina nesikandžioja, o jeigu norite ko nors išskirtinio, kaina kyla. Šiuo metu ypatingai žavimasi individualiu namų interjeru, kurio unikalumas – vienetinės interjero detalės. Todėl jaunimo ar vaikų kambariui dažnai pasirenkami foto roletai. Tai tokie roletai, kurių audinio rašto sukūrimui naudojamos nuotraukos arba paveikslėliai. Tad nenustebkite, jeigu jaunuolio kambaryje išvysite roletus su jo mylimos muzikinės grupės arba mažylio kambaryje su visos šeimos atvaizdu. Tokie roletai kaina lenkia įprastus, tačiau kaip miela būti namuose, kur vyrauja išbaigtas pačių susikurtas interjeras.

Kokios kitos naujovės roletų prekyboje domimės vienoje didžiausių sostinės parduotuvių. Pardavėja Laura mus draugiškai sutinka ir savo pasakojimą pradeda nuo roletų „Diena – Naktis“. „Roletai diena naktis – ypatingi tuo, kad jie siuvami iš dvigubo audinio su perregimomis ir neperregimomis juostomis. Tad jūs patys galite reguliuoti šviesos laidumą. Dieną jos įsileisti maksimaliai, o naktį minimaliai. Kitas naujausias roletų modelis – roletai iš apacios į virsu. Tokio tipo roletai ypač paklausūs konferencijų salėse, mokymų auditorijose bei nuosavų namų vonios kambariuose. Šio roleto mechanizmas tvirtinamas lango apačioje, tad langą atidarius į viršų, roletas išlieka prigludęs prie stiklo.“ Po keliolikos minučių įsitikiname, kad roletai vilniuje – labai paklausūs. Tai patvirtina ir pardavėja Laura. „Pradėję tradicinę prekybą roletais, įsitikinome, kad žmonėms jie patinka. Tuomet nusprendėme atidaryti ir virtualią parduotuvę, kad žmonės iš bet kurio Lietuvos kampelio galėtų įsigyti jiems patinkančius roletus. Roletai internetu iškart susilaukė labai daug pirkėjų dėmesio, nes jų pasirinkimas buvo labai didelis ir kainos prieinamos.“ Tiems, kas nori įsigyti roletų savo namams papuošti arba reguliuoti šviesos laidumą, rekomenduojame interneto paieškos laukelyje suvesti kuo tikslesnius raktinius žodžius, pavyzdžiui, tradiciniai roletai vilnius, foto roletai siauliai arba roletai stogo langams Kaunas. Kuo tiksliau suformuluosite užklausą, tuo greičiau rasite pageidaujamų roletų. Jeigu jus domina konkreti prekyvietė, kur parduodami roletai, įveskite ieškomos prekės ir įmonės pavadinimus, pavyzdžiui, roletai senukai. Tuomet greitai pateksite į ieškomos firmos tinklalapį ir tas kategorijas, kur parduodamos ieškomos prekės. Pirkti internetu labai paprasta. Tereikia surasti tinkamą prekę, įsidėti ją į virtualų krepšelį, už pirkinį apmokėti elektroniniu būdu ir laukti, kol ji bus pristatyta į jūsų namus ir įteikta tiesiai jums į rankas.

Roletai kaina, mechanizmų tipais, audiniais, jų raštais skiriasi. Tokia jų gausa ne pasirinkimui apsunkinti, bet kiekvieno individualiems poreikiams patenkinti. Linkime surasti savo svajonių roletus, atnaujinti namų interjerą ir pažaboti saulės perteklių.