Laisvalaikis / Pomėgiai

Rūbai vyrams – patarimai kiekvienam

drabužiai vyramsKiekvienas, kuris nėra pakankamai susipažinęs su stiliaus ypatybės ir paslaptimi, gali klaidingai pasakyti, jog vyrui stilingai apsirengti yra daug paprasčiau nei moteriai. Tiesa ta, jog paprastas, tačiau stilingas įvaizdis, kurio siekia dauguma vyrų yra daug sunkiau sukuriamas nei gali atrodyti. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip vyriški drabužiai gali padėti susikurti puikų įvaizdį, patrauksiantį pavydžius žvilgsnius ir atnešiantį sėkmę tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

  • Paverskite kokybę pagrindiniu savo įvaizdžio tikslu. Nors šis patarimas ir gali nuskambėti gana paprastai ir banaliai, tačiau tiesa ta, kad didžiausios stiliaus klaidos nutinka būtent tada, kai nepaisoma šio patarimo. Net ir iš pirmo žvilgsnio puikiai atrodantis švarko modelis, praras savo patrauklumą, jeigu iš jo pradės lįsti siūlės ar sagos bus nepakankamai pritvirtintos ir nuolat reikalaus persiuvimo. Vietoj to, nuspręskite turėti mažiau, bet kuo aukštesnės kokybės drabužių. Pavyzdžiui, tamsus kostiumas, už kurį sumokėsite iš pažiūros daug, tarnaus ilgus metus – tiek darbinėje aplinkoje, tiek sveikinant draugus vedybų proga.
  • Drabužius derinkite prie savo kūno sudėjimo. Drabužiai vyrams atrodys puikiai, jeigu tobulai tiks jūsų sudėjimui. Vyrai, kurie žiemą daugiau laiko praleido ant sofos nei sporto klube, turėtų nepamiršti, jog praeitą vasarą tikę džinsai nebūtinai atrodys gerai ir šiemet. Būtina kritiškai įvertinti savo sudėjimą ir, jeigu reikia apsilankyti parduotuvėje. Žinoma, mes skatiname sveiką gyvenimo būdą ir sportą, tačiau, kol idealus svoris neapsiektas, reikia „dirbti“ su tuo, ką turite šiandien.
  • „Dievas slypi detalėse“. Ko gero, ne kartą skirtinguose kontekstuose girdėjote šią žymią frazę. Ją galima pritaikyti ir kalbant apie puikų stilių. Turėdami vos kelis kokybiškų drabužių komplektus neatrodysite nuobodžiai, jeigu apgalvosite detales, kuriomis tokius derinius papildysite. Dėl to vertėtų įsigyti tiek portfelį, tiek kuprinę, tiek akinius nuo saulės, tiek galvos apdangalą. Variuodami skirtingais įvaizdžiais kasdien stebinsite originalumu ir stiliumi.

Taigi, rūbai vyrams gali padėti susikurti geriausią įvaizdį arba visiškai jį sugadinti. Viskas priklauso nuo jūsų pačių. Tam, kad atrodytumėte geriau jau šiandien, atsižvelkite į mūsų pasiūlytus patarimus.