Renginių Organizavimas

Ruošiantis vestuvėms

Vestuvių diena – viena gražiausių švenčių gyvenime. Nueinamas ilgas pažinties ir draugystės kelias iki tų kelių akimirkų, kol ištariamas lemtingas „TAIP“. Tačiau ne ką mažiau malonių, o kartais ir ne visai malonių rūpesčių ištinka būsimus jaunavedžius tame gyvenimo etape, kai ta didžioji šventė pradedama planuoti.

Vieni pataria koks maistas tinkamas, o koks nelabai, treti pasidalina patirtimi apie tai, kokia vestuvių atributika yra pati svarbiausia. Iš kairės ir iš dešinės visi dalina patarimus apie tai, ką kviesti ar ko nekviesti į vestuvių šventę. Nuo gausybės įvairiausių patarimų neretai gali susisukti galva, tačiau svarbiausia yra žinoti, ko pats nori. Tai taip pat nėra labai paprasta. Tačiau apie vestuves ir jų planavimą reikėtų pasidomėti kiek giliau, o vėliau ir kiek plačiau.

Dažnai girdime, kad tradicinės vestuvės yra labai atsibodusios ir visai neatitinka šiuolaikinės dvasios. Viskas nėra jau taip pasenę, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, be to galimos įvairios senųjų papročių variacijos ir interpretacijos.
Taigi, prieš tariant tokiam vestuvių scenarijui griežtą NE, reikėtų atidžiau pasidomėti ir paskaityti kokios apeigos, tradicijos ir papročiai tą dieną siejo mūsų tolimesnius protėvius. Jei visgi nuspręsite, kad tradicinės kelių dienų vestuvės ne Jums, tuomet derėtų pasidomėti, kokie papročiai ir šventimo tradicijos šiuo metu egzistuoja pasaulyje ir Lietuvoje. Gali būti, kad atrasite kažką artimesnio savo dvasiai ir tai nuostabiai šventei paminėti. Taigi, kai jau vestuvių scenarijus liesis ištisais punktais, derėtų pagalvoti ir apie tai, kokia vestuvių atributika šią šventę paverstų dar labiau įsimintina. Taigi keletas variantų, kurie Jūsų šventei gali sukurti nepamirštamų prisiminimų ir mielų akcentų.

Dangaus žibintai tikrai puikus būdas suteikti šventei dar daugiau žavesio. Visai neseniai atkeliavę į lietuviško dangaus padanges jie tapo tikrais gražiausių švenčių akcentais. Pati dangaus žibintų skraidinimo tradicija atsirado dar senovės Kinijoje, o dabar šiais mažais stebuklais džiaugiasi ir Europa. Naudojami nuo senų laikų jie buvo kaip tarpininkai tarp žmogaus ir dievų, kuriems tokiu būdu būdavo pranešami slapti troškimai ir svajonės. Ši vestuvių atributika sukuria tikrai neišdildomą įspūdį ir ilgam išlieka ne tik jaunavedžių, bet ir šventės svečių atmintyje. Tai ne šiaip į dangų kylančio žibinto paleidimas. Visa tai turi ir gilesnį įprasminimą, nes ant popierinių kupolų yra surašomi norai ir palinkėjimai yra tarsi simbolis naujo gyvenimo pradžios. Kas gali būti gražiau, kai į naktinį dangų pakyla daugybė mažų švieselių – norų ir svajonių nešėjų. Sakoma, kad į žvaigždes kylantys norai tikrai pildosi…

Dar vienas svarbus šventės akcentas yra papuošimai. Pradedant nuo jaunosios gėlių puokštės ir baigiant salės, kurioje švenčiama, akcentais. Taigi geriausias šventės puošimo būdas yra gėlės. O jei dar tokios pačios gėlės puošia ir jaunosios plaukus, ir vestuvinius stalus… Svarbu nepersistengti, tačiau tikros gėlės turi savybę patalpai suteikti išskirtinumo ir estetinio žavesio. Be to, tikrų gėlių skleidžiamas kvapas tikrai suteiks šventei papildomo žavesio. Derėtų vengti dirbtinių ir iš plastiko pagamintų žiedų, nes jos atrodo neskoningai. Svarbu estetiškai papuošti jaunųjų automobilį, su kuriuo jie tą dieną važinės. Čia taip pat derėtų paisyti bendros visos šventės spalvinės tematikos, tačiau nepamiršti interpretuoti.

rėmeliai

Visiems tokią dieną labai svarbios yra gražios ir profesionalios fotografijos. Jau praėjo laikai kuomet jaunoji „pozuodavo“ jaunikio delne. Po šventės visi atsiminimai telpa nuotraukose, todėl tokiai šventei įprasminti reikalingi patys gražiausi vestuvių rėmeliai.

Taigi svarbiausia tokią dieną tiesiog džiaugtis ir nuoširdžiai šypsotis.

Šaltinis: dekodovanos.lt