Medicina / Sveikata

Saldesniam miegui

Kas Jums yra lova? Ar  tai vieta, kur kūnas gali  atsipalaiduoti, o įkyrios  mintys palieka Jus? Ar tai  vieta, kur dienos darbų  sunkumai išnyksta, o Jus  užlieja malonus atsipalaidavimo  jausmas? Ar tai  tiesiog čiužinys ir medinis  lovos rėmas? Jeigu Jums  lova daugiau, nei rėmas,  mes siūlome TEMPUR –  komfortą, ramų miegą,  energingą dieną. Juk miegame  ne ant lovos, o ant  čiužinio, tad lovos dizainas  dar nėra gero miego  garantas.

sveikas vaikas

Kas yra TEMPUR

TEMPUR – tai kokybiški daugumos  šalių rinkose pripažinti čiužiniai  ir pagalvės bei kiti gaminiai.  TEMPUR gaminių išskirtinumas slypi  medžiagoje, kurios formulę sukūrė  JAV aeronautikos ir kosminės  erdvės tyrimo agentūros (NASA)  mokslininkai. Po dešimtmetį trukusių  eksperimentų ir tyrimų švedų  mokslininkams pavyko viskoelastinę  medžiagą pritaikyti čiužiniams  gaminti. 85-110 kg/m3 tankį turinti  TEMPUR viskoelastinė medžiaga  reaguoja į temperatūros pokyčius  ir svorį, todėl idealiai prisitaiko  prie kūno kontūrų. Miegant ant  TEMPUR čiužinio, stuburas išlieka  anatomiškai taisyklingoje padėtyje.  Kūno svoris tolygiai pasiskirsto po  visą gulimą paviršių, todėl maksimaliai  sumažėja spaudimas iš apačios.  Taigi, čiužinys prisitaiko prie  Jūsų, o ne Jūs prie jo.

Kasmet miegui –  po 3.000 valandų

Ramus ir sveikas miegas – viena  svarbiausių puikios savijautos  sąlygų. Ramus miegas garantuoja, kad šeimoje bus sveikas vaikas ir kad patys jausitės pailsėję, žvalūs. Juk trečdalį savo gyvenimo  praleidžiame lovoje. Per metus  pramiegame apie 3.000 valandų.  Pramiegame tiesiogine ir gerąja  žodžio prasme, juk kokybiškas  miegas teikia sveikatos, grąžina  jėgas, sumažina fizinę ir emocinę  įtampą. Miegas teigiamai veikia  imuninę sistemą, padeda atsipalaiduoti  ir atitrūkti nuo kasdieninių  problemų.  Nuolat neišsimiegant pradeda  streikuoti širdis, ima skaudėti  galva, silpnėja atsparumas ligoms.  Mokslininkai nustatė, kad dėl  miego stygiaus prastėja atmintis  ir netgi auga svoris. Bemiegės  naktys atsiliepia ne tik sveikatai,  bet ir grožiui, mokslui bei darbo  rezultatams.  Atėjo laikas geram miegui! O  jam dažnai reikia visai nedaug –  tik gero ir kokybiško čiužinio bei  tik Jums tinkančios pagalvės.

Kodėl TEMPUR

Dėl unikalios TEMPUR medžiagos  sandaros kiekviena čiužinio  ląstelė „kvėpuoja“, taigi  prakaitavimas sumažinamas iki  minimumo, o susikaupusi drėgmė  išgaruoja. „Tempur“ čiužiniai ypač  higieniški, medžiagoje nėra sąlygų  daugintis bakterijoms, pelėsiams,  grybeliams, dulkių erkėms. Ji nesukelia  alergijos, nes turi natūralaus  audinio antibakterine bei  antialerigine medžiaga padengtą  užvalkalą  Šie čiužiniai reikalauja mažiau  priežiūros. Jų nereikia vartyti, o  norint išskalbti originalų užvalkalą,  užtenka jį nuimti ir skalbti net  skalbimo mašina. Dėl unikalių savybių,  TEMPUR čiužiniai idealiai  tinka lovoms su automatiškai reguliuojamomis  grotelėmis, kurių  pagrindą galima be vargo pakelti  ar nuleisti.  TEMPUR gaminiai yra ilgaamžiai.  Gamintojai pagalvėms  suteikia 3 metų, o visiems čiužiniams  net 15 metų proporcinę  garantiją.  Dar vienas TEMPUR čiužinių  privalumas, kurį įvertins visi sutuoktiniai.  Juk ne kartą teko prabusti  dėl šalia esančio žmogaus  neramaus miego. Šie čiužiniai apsorbuoja  jėgos poveikį, todėl per  jį nepersiduoda šalia miegančio  partnerio judesiai, abu galėsite  vartytis kiek tinkami, nebijodami  vienas kito pažadinti.  Remiantis JAV statistikos duomenimis,  žmonių, gulėjusių ant  TEMPUR gaminių, vartymasis  miego metu sumažėjo net iki 80%,  o miego kokybė pagerėjo 86%.  Taip pat didelė dalis apklaustų  žmonių (83%) teigė, kad sumažėjo  įvairūs kūno skausmai. Ir daugiau  nei pusė miegojusių ant šių  gaminių džiaugiasi energingesniu  gyvenimu. Prie šių žmonių galite  prisijungti ir Jūs. 

Nepasiduokite vilionėms  ir klaidinimams

Išoriškai kopijuoti kitų kompanijų  gaminamą produkciją yra  lengva, tačiau tokios produkcijos  kokybė dažnai netenkina pirkėjų.  Panašios reklamos, nuotraukos,  terminologija bei gaminių forma  klaidina žmones, jie perka pigesnes  prekes tikėdamiesi gauti aukštos  kokybės gaminį ir.. nusivilia.  Beje, taip sukuriamas įspūdis, kad  visa parduodama produkcija yra  menkos kokybės.  Prekių asortimente sparčiai populiarėja  viskoelastiniai čiužiniai.  Tačiau ar visų kokybė vienoda?  Nagrinėdami ir lygindami atskirų  gamintojų produkcijos parametrus  galime rasti esminių skirtumų,  pvz., mažesnis viskoelastinės  medžiagos tankis, garantijos terminas,  viskoelastinės medžiagos  storis, eksploatavimo sąlygos. Jei  skiriasi gaminio parametrai gal  skiriasi ir gaminio kokybė?  Dažnai į TEMPUR pardavimo  vietas užsukę žmonės apie  šią produkciją pasakoja neįtikėtinus  dalykus ir prašo parodyti  bei supažindinti su spyruoklinių,  lateksinių TEMPUR čiužinių savybėmis  bei kainomis. Dar daugiau,  kai kurie pirkėjai būna suklaidinti  informacija, kad TEMPUR viskoelastinė  medžiaga yra „atmintinė  puta“ (angl. memory foam). Visa  ši informacija klaidina pirkėjus ir  sukuria neteisingą nuomonę apie  TEMPUR medžiagą. Todėl pirkėjams  patariame daugiau paanalizuoti  gaminį prieš jį įsigyjant.  Sumokėjus mažiau už čiužinį  ar pagalvę nebūtinai reiškia, kad  sutaupėte. Prisiminkime seną lietuvių  liaudies patarlę: „Šykštus  moka du kartus“.  Jei žmonės žinotų, kokią įtaką  savijautai ir sveikatai turi miegojimo  padėtis, jie didesnę pinigų  sumą investuotų į gerą ir kokybišką  čiužinį bei pagalvę.

Leiskite sau pasilepinti

TEMPUR čiužinių ir reguliuojamų  ar nereguliuojamų grotelių  derinys suteikia maksimalų  komfortą ir užtikrina čiužinio  ventiliaciją. Reguliuojamos grotelės  išsilanksto pagal Jūsų norus,  suteikdamos puikią atramą visam  kūnui: todėl vakarai lovoje gali  tapti šiltesni skaitant mėgstamą  knygą, o savaitgalio rytai dar mielesni  su gardžiu kavos puodeliu.  Sparčiai tobulėjant šių dienų  technologijoms, nuo jų neatsilieka  ir lovų grotelės. Prieš kelis mėnesius  Lietuvoje pradėta prekiauti  naujomis Izraelio gamybos miego  sistemomis, kurios ne tik puikiai  papildys Jūsų interjerą, bet ir palengvins  gyvenimą. Šios miego sistemos  reguliuojamos grotelės yra  ypač saugios. Pajutusios išorinį pasipriešinimą  jos nustoja leistis žemyn,  todėl būsite tikri, kad Jūsų vaikas  ar mylimas naminis gyvūnėlis nebus  sužalotas. Taip pat Jums nekils  sunkumų valant dulkes po lova, nes  su pagalbinėmis kojelėmis (kurios  nusileidžia ir lengvai pasikelia) lovą  be vargo galėsite pastumti į šoną,  o baigus švaros darbus ją pastatyti  atgal. Taigi, komfortas ir praktiškumas  tampa visuma.

Tyrimas pateisino lūkesčius

Gydytoja Nijolė Šostakienė,  VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė  Fizinės medicinos ir reabilitacijos  skyriaus vedėja, prieš kelis metus  šiame skyriuje atliko studiją  TEMPUR gaminių efektyvumui  nustatyti ir įvertinti. Visi pacientai  dėl persirgtų somatinių susirgimų  (visos lėtinės vidaus ligos) turėjo  judėjimo sutrikimų ir lovoje  praleisdavo vidutiniškai 10-18  valandų per parą. 40% pacientų  turėjo įvairaus dydžio pragulas.  Sunkiems ligoniams buvo naudojamas  TEMPUR čiužinys su  neperšlampamu, visus dezinfekcijos  reikalavimus atitinkančiu  užvalkalu. Kiti skyriaus pacientai  naudojosi įprastiniais čiužiniais  bei pagalvėmis.  Tyrimo metu nustatyta, kad  žmonės, kurie gulėjo ant TEMPUR  čiužinių bei pagalvių, buvo geriau  pailsėję nei tie, kurie naudojosi  įprastiniais čiužiniais. Dar daugiau,  jie sveiko sparčiau nei pacientai,  kurie gydimo metu gulėjo  ant įprastinių čiužinių.  „Puikios profilaktikos priemonės  yra TEMPUR čiužiniai,  atramos ir pagalvės. Juos patarčiau  naudoti žmonėms ne tik  turintiems stuburo, miego ar net  gilesnių sveikatos problemų, bet ir  sveikiems. TEMPUR čiužinys unikalus  tuo, kad tiksliai fiziologiškai  prisitaiko prie žmogaus kūno formos  ir mažina skausmą. Manau,  kad TEMPUR čiužiniai ir pagalvės  yra vieni komfortiškiausių iš siūlomų  rinkoje“, – sako išskirtinius  gaminius praktikoje išbandžiusi  gydytoja N.Šostakienė.

Pasirinkite komfortą

Šiandien visi gyvename daug  spartesniu gyvenimo tempu, mažiau  ilsimės, daug laiko praleidžiame  sėdėdami prie kompiuterio  ar automobilio vairo. Natūralu,  kad civilizuoto žmogaus rykštė  yra nugaros, pečių juostos, strėnų,  kelių skausmai. Kankina laikina  nemiga. Nemigos pasekmės liūdnos:  nuovargis, tarpasmeninių  santykių problemos, profesiniai  sunkumai ir suprastėjusi gyvenimo  kokybė.  Taigi, jei pabodo naktimis vartytis  nuo šono ant šono ir „skaičiuoti  avis“, jeigu norite vėl patirti  gilaus ir netrikdomo miego palaimą,  pagalvokite – gal jau laikas  įsigyti naują čiužinį? Pasirinkite  komfortą – pasirinkite TEMPUR.

Šaltinis: spredas.lt