El. Parduotuvės,  Įvairios svetainės

Samsung telefonai ar Cat telefonai?

Samsung telefonai ar Cat telefonai? Ką pasirinkti?

Nesvarbu kur dirbate: sunkiojoje pramone ar banke, statybose ar turguje, visiems mums reikalingi išmanieji telefonai. Šiandien jų siūloma tokia gausa, jog dauguma žmonių pasimeta, kuomet prireikia rinktis išmanųjį. Žinoma telefonų salono konsultantas visuomet Jums ką nors parekomenduos, tačiau ar tikrai verta pasitikėti žmogaus, suinteresuoto parduoti, žodžiu? Jei pasiteirausite smūgiams atsparaus telefono, jums neabejotinai bus parodomi brangūs „atsparūs“ įrenginiai, pavyzdžiui Samsung telefonai – turintys Gorilla Glass 3 bei kitas detales minimaliai sustiprinančias telefoną. Žinoma, šis gamintojas yra nepaprastai populiarus, o jo gaminiai garantuoja aukštą kokybę, tačiau dirbantiems nešvarioje ar pavojingoje aplinkoje nuolatos nukenčia išmanieji telefonai, todėl šiai aplinkai reikalingi kiek labiau specifiniai, specialiai pritaikyti įrenginiai. Kaip tik todėl straipsnyje bus aptariami Samsung telefonai, pasižymintys aukšta kokybe, laikomi elitiniais įrenginiais, bei kiek paprastesni, mažiau išvaizdūs nelygaus paviršiaus Cat telefonai, orientuoti į tam tikrose srityse dirbančius žmones bei tobulai pritaikyti darbui.

Samsung telefonai – elitiniai įrenginiai

Samsung telefonaiTikriausiai nesuklysime teigdami, jog Samsung telefonai – tai vieni populiariausių įrenginių pasaulyje. Žinoma, už populiarų produktą visuomet turėsite susimokėti, tačiau dalis įrenginio kainos garantuoja ne tik patrauklią išvaizdą, bet ir atitinkamą kokybę. Kitaip šie įrenginiai šiandien nesipuikuotu kone kas kas antro vartotojo delne. Su šiuo gamintoju sėkmingai konkuruoti sugeba tik Apple, suteikiantys savo įrenginiams nepriekaištingą operacinę sistemą, sugebančią nudirbti daugiau, nereikalaujant aukštų techninių parametrų. Bet ar Samsung telefonai patvarūs? „Techtimes“ portalo teigimu S6 bei S6 Edge modelių Samsung telefonai yra pakankamai patvarūs, jog jais skaldytumėte riešutus. Vis dėlto, kaip ir dauguma elektronikos prietaisų, šie yra pritaikyti ne tam. O ir kaina ganėtinai aukšta, todėl būtų apmaudu subraižyti ar kitaip pažeisti telefoną.

Cat telefonai, pritaikyti naudoti ekstremaliomis sąlygomis

Cat telefonaiUžtenka vien išvysti, kad suprastumėte kam skirti Cat telefonai. Nelygus korpusas dažniausiai asocijuojasi su tvirtumu ir patvarumu. Būtent šiomis savybėmis pasižymi Cat telefonai. Apžvelgę atributų, skirtų šiems įrenginiams, katalogą oficialioje gamintojo svetainėje pamatysite jog dauguma jų skirti tik dar labiau padidinti ir taip aukštą įrenginių patvarumą. Iš esmės, šie telefonai skirti ekstremalaus sporto entuziastams bei žmonėms, dirbantiems išmaniems telefonams nepritaikytoje aplinkoje. Būtent todėl Cat telefonai nepraleidžia į vidų vandens, dulkių, bei puikiai atlaiko smūgius. Cat telefonai turi ir tokių priedų, kaip laikikliai pritaikyti dviračiui, bei kitokie laikikliai, smūgiams atsparūs dėkliukai ir t.t.

Vis dėlto, kas geriau?

Apibendrinant galima drąsiai teigti, jog tiek Cat telefonai, tiek Samsung telefonai yra kokybiški. Vieninteliai skirtumai – kaina, tikslinė auditorija bei patvarumo lygis. Samsung telefonai yra kiek brangesni. Tačiau už papildomą kainą gausite madingą prekinį ženklą, bei aukštą kokybę. Šie įrenginiai tikrai patvarūs, tačiau sumokėjus septynis šimtus eurus būtų apmaudu naudoti telefoną važinėjant dviračiu ar dirbant nešvarų darbą. Todėl jei dažnai būnate išmaniesiems nepalankioje terpėje, Cat telefonai yra gerokai labiau pritaikyti šioms sąlygoms, o ir permokėti neteks. Pastarieji nepasiūlys Jums tokių aukštų parametrų, tačiau ar jie tikrai reikalingi dirbant bei leidžiant laiką gamtoje?