Visuomenė

Sandėliavimo birža: daugiau paslaugų – platesnės galimybės

Krovinių ir transporto biržų Europoje lyderė TimoCom iš arti pažįsta savo klientus, gerai jaučia transporto rinkos pulsą, į jį atidžiai įsiklauso. Tai leidžia generuoti naujas idėjas ir, pasitelkus geriausius specialistus, kurti novatoriškus produktus bei funkcijas – XXI amžiaus vežėjų, ekspeditorių, logistų kasdienius pagalbininkus.

TimoCom krovinių ir transporto biržos vartotojai, kurių šiandien yra apie 85 tūkst., nuolat susitinka virtualioje erdvėje. Čia kroviniai randa vežėjus, o vežėjai – krovinius. Kasdien iki 300 tūkst. pasiūlymų! TimoCom vartotojai, be to, nemokamai naudojasi konkursų skelbimo platforma – tai galimybė per kelias minutes gauti visą informaciją apie Europoje skelbiamus vežimo konkursus ir juose dalyvauti, taip užsitikrinti pelningus ilgalaikius užsakymus.

Naujausias inovatyvus TimoCom produktas – sandėliavimo birža

Transport_Fotolia_M_Mixage

. Ji TimoCom vartotojams suteikia dar platesnes galimybes – bet kurioje aktualioje Europos vietovėje rasti ne tik krovinį ar vežėją, bet ir pasinaudoti moderniu sandėliu ar logistikos plotu. Tai reiškia papildomą galimybę lanksčiai veikti iškilus įvairioms kliūtims. Jau dabar birža kasdien siūlo iki 30 tūkst. sandėliavimo bei logistikos galimybių keturiasdešimtyje šalių. Sukurdama virtualią sandėliavimo biržą, TimoCom vartotojams užtikrino ištisą aktualių paslaugų kompleksą, kokio iki šiol rinkoje nebuvo.

Sandėliavimo birža atveria platesnes verslo galimybes ne tik tradiciniams, bet ir naujiems vartotojams – pramonės, logistikos įmonėms. Prisistatydami biržoje, jie turi galimybę efektyviai bei optimaliai išnaudoti turimus sandėlių plotus.

Kaip pasinaudoti sandėliavimo biržos paslaugomis? Tai iš tiesų paprasta. Įdiegus programą, akimirksniu patenkama į sandėlių paieškos sistemą, kuri su jumis gali „kalbėti“ net 24 kalbomis. Kaip ir naudojantis kitais TimoCom produktais, vartotojui tereikia užpildyti elementarią paieškos / pasiūlymo formą. Aktualūs pasiūlymai pateikiami vos per kelias sekundes.

Esamiems vartotojams TimoCom siūlo sandėliavimo birža naudotis nemokamai, net iki kitų metų kovo pabaigos. Daugiau apie sandėliavimo biržą skaitykite www.timocom.lt.