Gyvenamajame name ar bute įsirengti higienos patalpas ar kitą santechnikos įrangą reikėtų derinti pagal kainą, kokybę bei stilių.
Lietuvoje ši sritis dar nelaai išvystyta, nes ilgai į tuos dalykus nesigilinta ir sunku rasti naujo pažangesnės literatūros. Dabar pasaulio ir Lietuvos rinkoje santechnikos darbai bei įrangos montavimo pasirinkimą pagal kainas ir kokybės rodiklius yra pakankamai dideli. Susiorientuoti šioje įvairovėje nėra lengva. Pavyzdžiui, jeigu perkate pakankamai prabangią vonią, atitinkamai turi kainuoti ir maišytuvas. O jeigu klozetas lenkiškas, tai atitinkamai turi būti derinami praustuvas bei kita santechnikos įranga. Beje, kaina tik iš dalies atspindi įrangos kokybės rodiklius, brangiai kainuoja žinomų dizainerių firmų gaminiai.
Sakykim, vokiečių standartinį komplektą – pakabinamą klozetą kartu su dangčiu ir 70cm. pločio praustuvu su koja arba puskoja – galima įsigyti už 9.000Lt., o lenkišką už 500Lt. Kainos skiriasi ne tik dėl įmonės ar dizainerio vardo. Lenkišką ar vokiška , šveicariška santechninė keramika gaminamos iš neatsiejamai skirtingų molio rūšių, todėl šveicarų bei vokiečių keramika vadinama net porceliano vardu, gaminama rankomis, o molis patiekiamas netgi iš 10 skirtingų Europos regionų bei šalių. Porcelianas turi geresnes valymo blizginimo savybes, labiau blizga.
Jei statomame name ar irengnėjamame bute gyvens neįgaliųjų arba senų žmonių, reikėtų išsirinktis santechnikos įrangą, specialiai pritaikytą tokio tipo žmonėms. Sakykime, aukštesnį klozetą neįgaliesiems, vonią su specialiomis rankenomis, sėdynėmis bei panašiai. Montuojant šitą įrangą būtina laikytis aukščio standartų, atstumų reglamento, kad būtų patogu visu tuo naudotis.
Dabar kuo tolyn tuo labiau madingi kabinamieji klozetai, praustuvai. Juos patogiau valyti ir montuoti privaloma tokiame aukštyje, koks nurodytas instrukcijoje. Specializuotose parduotuvėse, santechnikos įrangos pavyzdžių ekspozicijoje pavaizduota, kaip ir ką montuoti ir kaip visa tai padaryti.