Įvairenybės

Saugokitės WebMoney ir Liberty Reserve sukčių

Bet kurioje srityje pilna sukčių, kurie bando pasipelnyti kitų sąskaita. Kalbant apie pinigų ar elektroninių pinigų (pavyzdžiui, WebMoney ir Liberty Reserve) operacijas – reikia būti ypač atsargiems. Mes papasakosim apie paprastus būdus, kuriais nusikaltėliai bando apgaule išvilioti WebMoney, Liberty Reserve ar kitą elektroninę valiutą.

Būdai būna primityvūs, tačiau atsiranda tokių, kurie patenka į šiuos spąstus. Viskas vyksta labai paprastai: sukčius ieško žmonių, kurie nori pirkti WebMoney (Liberty Reserve) tiesiogiai iš kitų, o ne per patikimą keityklą (pavyzdžiui, XMoney.LT, XMoney.LT pastaba).

Iš anksto susitaręs su busima auka, sukčius ieško žmogaus, kuris jam parduotų e-valiutą. Suradęs pardavėją ir sužinojęs jo rekvizitus, nusikaltėlis perduoda šiuos duomenis, tarsi savo asmeninius, pirkėjui. Nieko neįtarianti auka sumoka pinigus pardavėjui, o pardavėjas siunčia į sukčiaus piniginę savo WebMoney (Liberty Reserve). Tokiu būdu, auka praranda pinigus ir negauna elektroninės valiutos.

Skaityti toliau apie WebMoney ir Liberty Reserve sukčius

WebMoney, Ukash, Liberty Reserve keitimas palankiausiais tarifais per atestuota keitykla Lietuvoje