Įvairenybės

SBA ciuziniai

SBA čiužiniai – komfortas Jūsų kūnui 

SBA ciuziniai
SBA ciuziniai

Geras lovos čiužinys yra kokybiško miego garantas ir geros savijautos priežastis. Nevarginkite savo kūno nepatogiu miegu ir išbandykite, kuo ypatingi SBA ciuziniai. Sužinokite, kuo skiriasi čiužinių rūšys ir išsirinkite sau labiausiai tinkantį. Pamirškite nemigą, blogus sapnus ir skaudantį kūną atsikėlus. Atėjo laikas pailsėti taip, kaip Jūs to nusipelnėte!

Čiužinių rūšys 

Ar žinojote, jog čiužiniai būna net kelių rūšių, priklausomai nuo pagaminimo technologijos. Retas žmogus galėtų teisingai argumentuoti, kodėl jo namuose yra vienas ar kitas čiužinys. Dažniausiai tai būna atsitiktinumas. Miegojimas ant bet kokio čiužinio yra tas pats, kaip vaikščiojimas netinkamo dydžio batais. Saugokite savo nugarą ir jos raumenis. SBA ciuziniai gali juos palepinti.

Čiužiniai skirstomi į keturias pagrindines grupes, kurios kiekviena pasižymi tik jai būdingomis savybėmis ir taip palengvina apsisprendimą dėl pasirinkimo.

Poroloninia ciuziniai yra vieni populiariausių. Šie čiužiniai nesunkūs, lengvi, tinka vaikams, pasižymi antibakterinėmis ir antialerginėmis savybėmis, atsparūs deformacijai.

Spyruokliniai ciuziniai turi gilias tradicijas ir yra tapę klasika. Jų privalumai: puiki atrama, oro ir drėgmės pralaidumas, vėsumas. Šie čiužiniai puikiai tinka žmonėms, kurie gausiai prakaituoja. Visgi, po kelių dešimčių metų, spyruokliniuose čiužiniuose pradeda iššokinėti spyruoklės. Jeigu ketinate naudoti čiužinį labai ilgai, rinkitės kitą čiužinių rūšį.

Viskoelastiniai ciuziniai yra labai pamėgti daugybės žmonių. Šie čiužiniai pritaikyti vidutinio svorio žmonėms, puikiai prisitaiko prie kūno formų ir leidžia jam sugrįžti į teisingą padėtį.

Lateksiniai ciuziniai yra atsparūs erkutėms, pelėsiams. Jų labai geros ortopedinės savybės, suteikiančios maksimalų komfortą. Šie čiužiniai yra ilgaamžiai ir ilgai išlaikantys nepakitusias formas. Lateksiniai čiužiniai tinka visų svorio kategorijų žmonėms.

SBA baldų grupė taip pat siūlo išmėginti antčiužinius, arba kitaip – dengiamuosius čiužinukus. Tai ploni, nebrangūs čiužinukai, kuriuos reikia patiesti ant seno, susigulėjusio čiužinio. Dengiamasis sluoksnis išlygina įdubimus ir suteikia maksimalų komfortą.

SBA baldai ciuziniai ir kita platinama produkcija yra kokybiška, ilgaamžė, patikima ir vertinama. Prisijunkite ir Jūs prie SBA asortimento išbandymo ir patirsite kūno atgaivą.

Kaip sutaupyti, perkant čiužinį? 

Lovos ciuziniai yra pakankamai brangus pirkinys. Dažnas stengiasi maksimaliai sutaupyti ir perka pačius pigiausius variantus. Kiti dar daugiau sutaupo, pirkdami dėvėtus čiužinius. Sutaupyti visuomet galima, tačiau prastas, išgulėtas, nekokybiškas čiužinys sukels Jums nugaros skausmus, nuovargį, blogą nuotaiką. Tai nėra ta sritis, kur privalu taupyti. Tinkamas, geras, kokybiškas čiužinys yra brangus, tačiau, jeigu sulauksite akcijos, įsigysite labai kokybišką ir ilgaamžį gaminį.

Čiužinių kainos taip pat priklauso nuo dydžio. Standartiniai ciuziniai pigesni, kai tuo tarpu, nestandartiniai, gaminami individualiai, pasiekia kainų aukštumas. Kuo mažesnis čiužinys, tuo jis pigesnis, pavyzdžiui, pigiausi yra vaikiški čiužiniai. Kiekvienas Jūsų šeimos narys, nepaisant amžiaus, nusipelnė pilnaverčio nakties poilsio.

SBA ciuziniai gali būti užsakomi internetu. Šiuo būdu Jūs sutaupysite šiek tiek pinigų ir brangaus laiko, kol nuvažiuojate realiai pažiūrėti produkto. Internetinė prekyba vyksta labai paprastai ir greitai, nereikalaujant jokių papildomų specifinių žinių. Be galo paprasta namų sąlygomis užsisakyti dominantį gaminį ir laukti, kuomet jį pristatys tiesiai į namus.

SBA ciuziniai tinka įvairaus amžiaus, svorio ir poreikių žmonėms. Tai kokybiški gaminiai, kurie tarnauja kelias dešimtis metų. Nebesikankinkite senojo lovoje kasnakt vartydamiesi, nes pats laikas miegoti karališkai. SBA ciuziniai leis Jūsų kūnui išsitiesti tinkama pozicija, atpalaiduos raumenis, o nugaros skausmą pamiršite amžiams. Miegokite giliai, sapnuokite saldžiai.