Medicina / Sveikata

Seimos medicinos centras

seimos medicinos centras

Apie visos šeimos sveikatą: kada reikia eiti pas daktarus

Kiekvienas šeimos medicinos centras rekomenduoja auksinę taisyklę – nedelsti. Seimos sveikata kaip tik yra tas dalykas, kuris prisišaukia posakį „atsarga gėdos nedaro“. Jeigu turite problemų, jeigu jaučiate pirmuosius kažkokio negalavimo simptomus – jums iš karto reikia medicinos apžiūros, profilaktikos ir galbūt gydymo. Tik anksti pradėjus rūpintis negalavimais ir sveikata, bus lengva nustatyti, kur yra jūsų sveikatos problemų centras, ir kaip situaciją pagerinti. Tad kokie yra pagrindiniai požymiai, rodantis, jog pats skubiausias jūsų šeimos nario maršrutas turėtų būti namai – seimos medicinos centras?

Temperatūros signalai

Kartais mamos daro labai didelę klaidą ir „nugydo“ savo vaikus, kuriems ima kilti temperatūra. Ką tai reiškia, jeigu kuriam nors seimos nariui nuolat pakyla kūno temperatūra, yra didesnė, nei norma? Tai reiškia, kad medicinos pagalba galbūt dar ir nėra reikalinga, tačiau kažkokie sveikatos sutrikimai tikrai yra. Aukšta temperatūra išduoda, jog kūne vyksta ypatingi procesai – imunitetas iš visų jėgų kovoja su kažkokiomis ligomis ir virusais, atakuojančiais jūsų organizmą. Tačiau, kur yra negalavimų centras iš karto pasakyti sunku.

Dėl to reikia nuosekliai stebėti, ar nepasirodys kokių nors dar simptomų. Seimos medicinos centras vien dėl temperatūros taip pat nepasiūlys gydymo. Tačiau jums verčiau negerti temperatūrą mažinančių tablečių. Taip jūs neleisite organizmui kovoti ir nugalėti virusą, kenkiantį jūsų sveikatai. Tačiau tai, ką jūs tikrai galite padaryti – tai dėmesingai stebėti visus simptomus. Galbūt pastebėsite, kad paraudo akys, peršti gerklė, o gal atsirado kokie nors odos bėrimai. Tai praneša apie įvairias galimas ligas, dar tik prasidedančias. Tuomet ir reikia prašyti, kad konsultaciją, gydymą ar pagalbą suteiktų seimos medicinos centras.

Skausmai galūnėse

Vyresnio amžiaus žmonėms, ypač moterims, dažnai prasideda kaulų ir sąnarių liga – osteoporozė. Signalas apie šią ligą – skausmai sąnariuose ir kauluose. Dažniausiai skauda kelio, klubo, čiurnos sąnarius. Jeigu juntate tokius skausmus, seimos medicinos centras Fabijoniskese ar tiesiog prie jūsų namų. Osteoporozė yra liga, itin atakuojanti vyresnio amžiaus moterų sąnarius. Kintant kauliniam audiniui, ima kitaip funkcionuoti sąnariai, kapsulėje trūksta skysčio ir sąnariai dyla. Taip atsiranda vadinamasis kaulų retėjimas.

Jeigu norite išvengti šios ligos, jums reikės ne tik profilaktiškai vis aplankyti seimos medicinos centras Kretinga daktarus, bet ir laikytis tam tikro gyvenimo ritmo. Tarkime, reikėtų žinoti, jog jums reikia reguliariai judėti – vaikščioti, sportuoti. Žinoma, ne tada, kai jau ištinka liga, o kol esate sveiki. Antsvoris taip pat didina osteoporozės riziką, taip pat bloga mityba. Svarbu gauti daug kalcio, jis žmogaus organizme yra tikras sveikatos ir medicinos centras, jeigu norite sveikų tvirtų kaulų.

Bėrimai

Jeigu pastebėkite keistus odos pakitimus ant savo ar vaikų kūnų, jums reikalinga kreiptis į seimos medicinos centras (Pilaite ar kitur). Įvairūs bėrimai gali būti tiesioginė odos ligos išraiška, tačiau taip pat tai gali būti ir kažkokios dar daugiau organizmo funkcijų pažeidžiančios ligos išraiška.

Seimos medicinos centras Grybo gatvėje atlieka itin efektyvius ir išsamius tyrimus. Esant reikalui, jums ir jūsų šeimai gali būti pritaikyti patys efektyviausi tyrimai, atliktas netgi kompiuterinis magnetinis rezonansas. Šeimos medicinos centras yra pasirengęs sutikti jus ir jūsų šeimą, bei užtikrinti jūsų sveikatą ir sveikatos priežiūrą. Todėl itin svarbu iškart, vos pastebėjus pirmuosius bet kokios ligos simptomus, kreiptis į daktarus, o ne laukti, kol liga padarys daug žalos.