Visuomenė

„Sekso magistrai“ filmas: ne tik pramogai, bet ir edukacijai

Kas yra vibratorius, tikriausiai gali atsakyti kiekvienas vakarų pasaulio suaugęs žmogus. Vibratoriai yra techniniai dalykai, skirti sukelti moters malonumui. Jie veikia gana paprastai, vibruoja, juda, teikia skirtingos rūšies malonumą. Pavyzdžiui, vibratorius – kiškutis masažuoja kelias vietas vienu metu, tuo tarpu didžiulis penio formos vibratorius sukelia tikro sekso imitaciją. Tačiau kadaise vibratorius moterims buvo naujiena. Serialas „Sekso magistrai“ kalba apie sekso revoliuciją Amerikoje prieš kelias dešimtis metų.

Apie ką jis

Vibratorius
Vibratorius

Filme naudojamas vibratorius nė iš tolo nepanašus tam, kas dabar yra vibratoriai. Šiais laikais jie gali būti visiškai mini vibratorius, kartais primenantys tiesiog delne telpančią kulką, o tais laikais tai buvo iš tiesų milžiniškas aparatas. Be to, kaip yra rodoma seriale, jis netgi galėjo turėti tam įmontuotą kamerą bei įvairius sensorius, daviklius, skirtus nustatyti tam tikriems pakitimams kūne. Šiais laikais vibratorius tikrai yra malonumui sukelti, ir tą žino ir vyrai, ir moterys, anais laikais vibratorius moteriai galėjo būti naujiena. Filme gydytojas su padėjėja daro tyrimus, kurių metu tiriama, kaip patiriamas malonumas, kokiu būdu labiausiai, kas geriausia vyrams, kas moterims, kokie pokyčiai vyksta kūne sekso metu. Vibratorius dažnai naudojamas kaip lengvas būdas sukelti moterų orgazmą tam, kad būtų galima ištirti jų kūno pokyčius.
Pats filmas vaizduoja nelengvą mokslo apie seksualumą pradžią. Gydytojas, kuris nori atlikti tyrimus, nuolat susiduria su įvairiomis problemomis, nuolat patiria neigiamą nuomonę, skeptiškumą, nepasitikėjimą. Be to, vibratoriaus gamyba, jam ir tyrimams reikalingi pinigai tampa toli gražu ne rimčiausia problema – kur kas rimčiau yra tai, kad jo tyrimų asistentės ir jo santykiai tampa romantiniai. Tai filme ir kuria didžiąją intrigą, nes, kaip žinome, kad ir kokią padarysi aplinką, visada traukiantis kūrinio siužetas bus arba detektyvas, arba romantinė linija – pastaroji yra dažniausiai pasitaikoma, o dar geriau, kai jos susimaišo abi. Taigi, filmas „Sekso magistrai“ pasitelkia ir dviejų žmonių romantinę istoriją, ir istoriją apie sekso revoliuciją.

Kas naudoja vibratorius

Šiais laikais, kai viskas jau kitaip, kai vibratoriu rusus yra tikrai įvairios, naudoti šį daiktą gali tikrai ne viena moteris. Kokia yra vibratoriaus žala? Visiškai jokia. Moteriai nuo to tik malonumas, o pats daiktas neturi kažkokių blogų savybių. Na, nebent jį naudosite ne pagal paskirtį (pavyzdžiui, jį padegsite ir su juo bandysite uždengti dujinę viryklę, bet tai jau bus nesąmonė). Apskritai, tai teigiamai veikiantis, atpalaiduojantis dalykas. Klasikinis vibratorius gali masažuoti ir vaginą, ir klitorių, bet yra daug įvairių vibratorių. Jie gali būti dideli, maži, turėti net ir kelis skirtingus antgalius. Vieni bus spalvoti ir kvepiantys, kiti labai primins vyro lytinį organą. Viskas priklauso nuo to, ko iš tiesų moteris geidžia. Kadangi tai labai lengva įsigyti, ir kainuoja nedaug, moteris per gyvenimą tikrai gali turėti net ne vieną vibratorių – mat verta pabandyti jų daugiau, sužinoti, koks tinka labiausiai, su kuriuo patiriama daugiausiai malonumo. Taip pat nereikia manyti, kad tai tik senmergių žaisliukas ar moterų, kurios nenori mylėtis su vyru. Visada verta tyrinėti savo kūną ir žiūrėti jo galimybes, kada jis tikrai patenkintas, kada jis kažko nenori. Net ir sekso poroje metu vibratoriai gali labai paįvairinti meilės žaidimus, ir nereikėtų į tai žiūrėti labai skeptiškai, verta pabandyti viską. Juk gyvenimas ilgas, ir tik jūs patys renkatės, kaip gyvensite – įdomiai ar monotoniškai.