Įvairios svetainės,  Kompiuteriai / internetas,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Medicina / Sveikata

Sekso pozų ekspermentai

Net ir skaniausi patiekalai valgomi pernelyg dažnai ima ir pabosta. Tą patį galima pasakyti ir apie nuotykius lovoje. Jeigu pora miegamajame vyrauja tik kelios sekso pozos, ilgainiui seksas teikia vis mažiau ir mažiau malonumų ir tai virsta į monotoniją. Na, o pabodusios sekso pozos, gali privesti netgi prie santykių pabaigos, nes kažkada vienas iš partnerių, išsiilgęs naujų nuotykiu, ims ir išeis jų ieškoti. Nors daugelis šiuolaikinių vyrų ir moterų žino daugiau nei viena ar dvi sekso pozas, visgi ne retai vengia jas išbandyti lovoje. Pagrindinės priežastys, kodėl sekso pozos yra retai keičiamos gali būti šios.
Pirma, baimė, jog naujos sekso pozos gali būti nesėkmės lovoje priežastis. Daugelis, o ypač vyrai, lovoje vadovaujasi „geriau žvirblis rankoje, nei briedis girioje“ požiūriu. Jie žino kokios sekso pozos, yra patogios ir jose patenkinti moterį nėra sudėtinga. Todėl nėra jokio reikalo ekspermentuoti, nes tai gali pasibaigti nesėkmę. Patarimas tokiems vyrams būtų, kad niekas negimė mokėdamas – išmokti galima tik bandant, todėl galbūt verta paieškoti kažko naujo ir taip nustebinti savo partnerę.

Antra, moterys bijo ekspermentuoti lovoje, nes galvoja, jog vienas ar kitas pasiūlymas gali šokiruoti jos partnerį ir pastatyti juos abu į labai nemalonią situaciją. Jos mano, jog vyras gali netgi supykti, jog partnerės pasiūlymas į lovą įnešti naujovių, tarsi reiškia jog esama situacija yra prasta ir ją reikia keisti. Patarimas tokioms moterims būtų nebijoti aptarinėti kokios dar gali būti sekso pozos ir kamasutra pozicijos, nes geras tarpusavio supratimas užtikrina, ne tik malonumo kupinas akimirkas lovoje, bet ir gerus santykius bendrame gyvenime.