El. Parduotuvės,  Įvairios svetainės,  Skelbimai internete

Sekso prekes

Sekso prekes – Stimuliatoriai ir vaginos

Stimuliatoriai – vaginos – seksas
Moteris patenkinti gali vibratoriai, tuo tarpu vyrams tradicinis žaisliukas yra… realistiškos vaginos! tai vyrams skirtos  labai lengvai naudojamos sekso prekės, kurios skirtos imituoti moters genitalijas – tereikia penį įterpti į minkšta ir elastiška  angą,  žinoma prieš tai gerai sutepus lubrikantu (tiek penį, tiek angą) ir pradėti mėgautis .
Pagrindinė masturbatorius naudojimo  priežastis- nepakartojama stimuliacija Jūsu  peniui. Dauguma vyrų patvirtino,  kad naudojant šiuos žaisliukas, apima neapsakomai malonus jausmas.Taigi kuo gi jis toks nuostabios?
Masturbacijos prietaisas – vagina,  dažniausiai yra vamzdžio formos su didesne anga priekyje ir mažyte angele gale. Angos būna pagamintos iš įvairių medžiagų,  tokiu kaip  lateksas, žėlinės medžiagos ar  silikono, jos visos yra elastingos, patogios ir malonios.Taip pat egzistuoja naujausių vaginu  imitacijų,  kurios pagamintos iš  „Cyberskin” medžiagos, kuri panaši į tikrą odą. Priežiūra taip pat paprasta, naudojama su lubrikantais. Taigi net ir neturėdami šalia partnerės galėsite liesti švelnia ir minksta vaginą.

Vaginos ir seksas

Kai kurios  vaginos yra ypatingai panašios į tikruosius lytinius organus ir turi gaktos plaukus, klitorių. Bet naujausia  ir tobuliausia prekė, kuria žinoma turime ir mes, itin realistišką stimuliatorių „ Vibrating Shaved Pussy“ (Keli – malonumų rožė) su vibruojančiu kiaušinėliu papildomai stimuliacijai. Norintiems išbandyti analini seksą, derėtu išbandyti vaginas: Du viename kuriose būna arba analinės arba vaginos terpės. Taip pat sexualiasniam įvaizdžiui kaikurios vaginos daromos su pilnu liemenu ir yra itin tikroviškos bei turi  kitus privalumus. Nepriklausomai kokia šios vaginos išvaizda yra, visos jos turi vaginalinę angą kurioje vyras gali imituoti lytini aktą ir taip pasitenkinti.Tos angos gylis būna labai įvairus nuo 10 cm iki 13,5 jis padengtas slidžia malonia ir svarbiausia  vandeniui nelaidžia  medžiaga, kad jausmas būtu neapsakomas ir ji atlaikytu visa  jūsu išleidžiama turinį.
Taip pat vaginos skirias savo lytinėmis  lūpomis,vienos jos būna siaurutės,  kitos plačios .Vienos stipriai išsiplėtusios  arba tarkim kaip „The Animal Multi-SpeedVagina“ tai vagina kuri yra pilnai atsivėrusi,kaip pas moteri lytinio akto metu,tai tikrai gundo.Taip pat yra tokiu išskirtiniu sexualiu vaginų, kurios sukurtos pagal nekaltos mergaitės vaginos imitacija. Taip pat mėgstantiems keliauti ir nepamirštantiems savęs patenkinti,  sukurtos ir kelioninės vaginos , kurios neužima daug vietos ir yra lengvai valomos. Didžioji dalis kišeniniu angų turi vibruojanti elementą, kuris dažnai komplektuojamas kaip atskira detalė. Vibruojanti detalė skirta tam,  kad padidinti stimuliaciją. Turėsite galimybę rinktis – ar angą naudoti be vibracijos, ar su vibracija– viskas priklauso nuo jūsų būsenos ir norų. Kitas atskiros vibruojančios detalės privalumas tas, kad su ja laisvai galite pamaloninti kitas kūno vietas (vaginalinę, analinę zonas, spenelius).
Labai svarbu naudoti pakankama kiekį lubrikanto. Lubrikanto tikrai reikėtu nepagailėti nepriklausomai nuo to kokio ilgio žaislą naudosite, gausiai patepkite tiek penį tiek paiį žaislą. Trintis yra labai svarbi, bet Jūs juk norėtumėt, kad „daikčiukas“ išliktų sveikas.

Dirbtinių vaginų tipai

Realistinės vaginos. Šios vaginos yra išlietos pagal natūralius moteriškus lytinius organus. Jų išvaizda prilygsta moters lyties organams ir atitinka jų natūralią fiziologiją: klitoriu, gaktos iškilima, lūpas, kartais plaukus. Kai kurios vaginos yra išlietos pagal pornografinių įžymybių lytinius organus, dažniausiai tai daroma reklamos sumetimais Paprastai dirbtinė vagina turi angą skirtą penetracijai ir sueities imitacijai. Pojūčio padidinimui ertmė dažnai būna su gumbeliais ar spygliukais.

Dirbtinė vagina su anusu. Šio tipo vaginos turi dvejas ertmes: pirmoji skirta vaginalinio sekso, antroji analinio sekso imitacijom. Dauguma vyru mėgsta analinį seksą, kadangi analinė anga yra siauresnė ir tampresnė, todėl labiau apspaudus penį naudotojas patiria didesnį malonumą. Kai kurie iš šių sekso žaislų turi tik analinę angą ir skirti tik analinei sueičiai imituoti.

Vibruojanti vagina. Šios vaginos išvaizda yra irgi labai realistinė ir papildomai turi dar vibravimo savybę. Dažniausiai vibraciją sukelia vibruojantis kiaušinis kurį galima išimti. Vibracijos stiprumas valdomas distanciniu pulteliu. Šio tipo vaginos suteikia nepakartojamų pojūčių.

Medžiagos:
Dirbtinos vaginos – pagamintos iš maksimaliai primenančios žmogaus kūną medžiagos. Ši medžiaga yra ypatingai tampri ir elastinga ir prisitaiko prie kiekvieno penio dydžio.
Cyberskin arba NatureSkin – tai silikono ir PVC mišinys. Šios medžiagos gaminiai suteikia patį natūraliausią pojūtį. Tačiau jų pagrindinis trūkumas – medžiaga yra porėta ir reikalauja didesnės priežiūros.
Guma – tai ganėtinai lanksti ir tampri medžiaga, tačiau dėl savo porėtumo yra pakankamai sunkiai valoma.
Jelly (želė)– ši medžiaga yra želinės konsistencijos ir yra labai maloni prisilietimui. Tačiau ne visiems patinka skleidžiamas kvapas.
Lateksas – tai nebrangi medžiaga ir savo savybėmis primena želinius gaminius. Tačiau kai kurie žmonės šiai medžiagai yra alergiški.

www.vyrui.com

Tel. 867414883 arba 860837595