El. Parduotuvės,  Medicina / Sveikata

Sekso prekes Stud 100 uzdelsejas, pristatymas

Sekso prekes internete www.intymu.com pristatinėja geriausias erotines prekes. Stud 100 yra lyderiaujantis uždelsėjas. Šis purškiklis vyrams padeda išvengti priešlaikinės ejakuliacijos ir idealiai tinka norintiems galėti ilgiau mėgautis lytiniu aktu.

Erotines prekes ir kiti moteriški žaisliukai gali būti atrandami www.damutei.lt

Viena pagrindinių jo sudedamųjų dalių – lidokainas, vietinis anestetikas, laikinai sumažinantis vyro genitalijų jautrumą ir užtikrinantis ilgiau trunkantį lytinį aktą.

– 12 g purškiklis

– kiekvienu purškikliu galima atlikti 120 purškimų

– galima naudoti tiek su lateksiniais, tiek iš kitų medžiagų pagamintais prezervatyvais

– testuotas su pirmaujančių ženklų gaminiais

– tinkamas oraliniam seksui

Dauguma vyrų tam tikrame savo gyvenimo tarpsnyje patiria priešlaikinę ejakuliaciją. Stud 100 nėra gydomoji priemonė šios problemos sprendimui, tačiau užtikrina greitą, saugų ir veiksmingą rezultatą. Tai lyderis jei žiuretume į visas sekso prekes

Naudojimas: šis gaminy skirtas tik išoriniam naudojimui. Rekomenduojamas dozavimas – 3-8 purškimai vienu metu 5-15 minučių prieš lytinį aktą. Naudokite Jums reikiamą minimalų purškimų skaičių.

Dėmesio: nenaudokite6ios erotines prekes daugiau nei 24 purškimų per 24 valandas. Taip pat nenaudokite šio gaminio jei Jūs ar Jūsų partnerė (-is) esate alergiški vietiniams anestetikams. Nenaudokite ant pažeistos odos. Taip pat netinkamas naudoti partnerei esant nėščiai. Jei turite ar turėjote kepenų ar inkstų ligų, prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju. Taip pat nerekomenduojama naudoty pagyvenusiems žmonėms.

Ingredientai: Lidocaine, Isopropyl Myristate, 2-Ethanol (2-Ethoxyethoxy), Stearic Acid, Perfume 120.

Dar apie stud100 skaitykite.

 

Tai jau bus nebe pirmas straipsnis apie lyderiaujančias sex shop, sex parduotuves prekes.