Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Pirkiniai / Paslaugos

SEO paslaugos – kaip vyksta paslaugų užsakymas?

seoSEO paslaugos rezultatus parodo tik po ilgo laiko, todėl dabar klientams reikėtų žinoti, kad kreipiantis į specialistus, jokiu būdu nereikėtų tikėtis svetainės lankomumo padidėjimo per kelias dienas – tai ilgas darbas. Dabar daugelis specialistų skundžiasi, jog klientai apskritai nesuvokia kas yra tas SEO – jie galvoja, kad pozicijos paieškos sistemos iškyla per porą dienų, nors iš tiesų tam gali prireikti ir kelių mėnesių. Jeigu ir jus domitės SEO specialistų paslaugomis, tai būtinai pasidomėkite kaip viskas vyksta nuo pradžių. Įprastai specialistai gali pasiūlyti itin lankstų atsiskaitymą, tačiau kiti gali pareikalauti visos sumos iškart.

SEO paslaugų užsakymo procedūra yra ganėtinai paprasta – jūs turite pasirinkti raktažodžius, kuriuos norėtumėte iškelti paieškos sistemose t.y. pagal tuos raktažodžius jūsų svetainė rikiuosis pirmosiose vietose. Bet, daugelis klientų patys nemoka ieškoti tų raktažodžių, todėl čia į pagalba gali būti pasikviečiami tie patys specialistai. Turėkite galvoje, kad jeigu specialistui nurodysite parinkti tinkamiausius raktinius žodžius, tai jam turėsite mokėti papildomai. Jis atliks raktažodžių ir konkurencijos analizę, o tai kainuoja. Kartais SEO specialistai šią analizę atlieka nemokamai, šitaip siekiant nukonkuruoti kitus specialistus.

Kai raktažodžiai yra parinkti, jūs sužinosite kokia būtų kaina iškeliant juos į norimas vietas. Dažniausiai SEO specialistai reikalauja pateikti informaciją kokį biudžetą galite skirti, o pagal tai pateikia ir savo pasiūlymą. Šitaip siekiama išvengti laiko gaišimo. Specialistai reikalauja, kad klientas nurodytų sumą todėl, kad iškart suprastų ar verta prasidėti su juo ar ne. Jeigu jūs iškart pasakysite, kad SEO paslaugoms ketinate skirti vos kelias dešimtis eurų, tai tikėtina, kad tuo visos derybos ir baigsis – profesionalai nedirba su tais, kurie neturi pinigų. SEO paslaugos nėra pigios, todėl turėkite galvoje, kad be kelių šimtų eurų jūs vargu ar apsieisite, ypač kai kalba eina apie aukštos konkurencijos raktinius žodžius.

Kiekvienas profesionalas gali patvirtinti, kad darbams atlikti reikia ir resursų, o tie resursai nėra nemokami. Tad, jeigu matysis, kad specialistas iš jūsų turimo biudžeto nieko neuždirbs, tai jis iškart atsisakys teikti jums paslaugas.