Laisvalaikis / Pomėgiai

Širdies jogos studija

Lietuvoje veiklą pradeda Širdies jogos studija. Širdies jogos studijos kursuose bus mokinama unikalaus širdies valdymo metodo – kurio pagalba galima atsikratyti visų ligų ir psichologinių kamščių. Metodas taip pat padeda padidinti vidinį potencialą, kuris tiesiogiai įtakoja mūsų pasiekimus kasdieniame gyvenime.

„Žmogus panašus į muzikos instrumentą, kuris pradeda blogai skambėti, kai išsiderina. Žmogus taip pat pradeda sirgti, kai organizmas išsiderina dėl prieštaravimų tarp išorės ir vidaus. Bet kuris nukrypimas nuo harmonijos priverčia žmogų skųstis, prastai jaustis, netgi pykti. Visi žinote, kad suderintas muzikos instrumentas vėl puikiai veikia. Taip ir žmogaus organus privertus dirbti harmoningai, asmenybė tampa lyg iš naujo atgimusi. Širdies jogos metodas ir suteikia galimybę subalansuoti žmogų. „, – sako Ž. Sadauskas.

Pasak jo, Širdies joga – paprastas ir tuo unikalus metodas metodas, kurio pagalba galite išsigydyti nuo daugelio jus slegiančių ligų ir psichinių negalavimų. Fiziologinė ir biocheminė mūsų organų, širdies, kepenų, inkstų ir kitų veikla yra vidinė. Bet sutikite, kad nieko nebūna visiškai savarankiško – viskas tarpusavyje susiję. Vidinių organų funkcionavimas yra veidrodinis atspindys to, kas vyksta žmogaus išorėje ir atvirkščiai.

„Šiuolaikinė medicina yra pakankamai pažengusi širdies ligų diagnozavimo ir “gydymo” srityje. Nevarginsiu skaitytojų širdies ligų aprašymais ir jų analize. Norėčiau tik priminti, kad tai, kas prasideda lengva aritmija – dažniausiai baigiasi tiesiog infarktu. Pagrindinė problema, su kuria susiduria vakarų medicina – požiūris į širdies ligas. Praktiškai visi, vakarų medicinos, širdies ligų gydymo ar prevenciniai vaistai pagrinde kovoja su simptomais ir visiškai nekovoja su problemos priežastimis. Rytų medicinoje požiūris kardinaliai skiriasi. Ar tai būtų adatų terapija, ar kitos priemonės, visų pirma stengiamasi gražinti sergantį žmogaus organizmą į subalansuota būsena. Rytų medicinos metodas irgi turi savo trūkumu. Pagrindinis trūkumas yra tas, kad atstačius organizmo balansą pacientas vėl grįžta prie tų pačių įpročių – kurie ir atvedė pas gydytoja prieš tai. Kai tuo metu sąmoningas savo širdies pulso valdymo metodas duoda ilgalaikius ir tikrus rezultatus. „, – sako”Širdies jogos studijos” vadovas.

Jo teigimu, „Širdies jogos studija” savo veiklą vystys Vilniuje. Atsiradus poreikiui mokymai bus organizuojami ir kituose Lietuvos miestuose.

Širdies jogos studija