El. Parduotuvės,  Kelionės / Turizmas,  Pirkiniai / Paslaugos,  Užsienyje,  Verslas / Ekonomika

Siuntiniai Lietuva – Anglija

Anglija iki šiol yra laikoma viena labiausiai apkalbų šalių lietuvių atžvilgiu ir nekalbame būtent apie emigracijos temą – ši šalis, nemažai daliai mūsų tautiečių padėjo ir padeda užsidirbti sau duoną. Ko gero galvojate kuo gi ji padeda? Prekių siuntimasis iš šios šalies dar kaip niekada nebuvo toks aktyvus – ši šalis yra pamėgta dėl pigių rūbų, avalynės ir kitų reikalingų daiktų, nes pirkti šios šalies elektroninėse parduotuvėse yra ne tik paprasta, bet ir labai taupu, nes kokybiška produkciją mūsų šalies gyventojus pasiekia gerokai mažesnėmis kainomis negu siūlo mūsų prekybos centrai. Ypač sportinių rūbų bei avalynės pasirinkimas šioje šalyje yra milžiniškas, tad pastebima, kad nemažai lietuvaičių net gi užsiima tiek tarpininkavimu, tiek šių prekių perpardavinėjimu.

lietuva anglijaAnglija – Lietuva – Anglija maršrutu gabenti siuntinius ne visada yra naudinga, o ypač tada, kai gautas iš šios šalies prekes tenka gražinti atgal pardavėjui. Trumpai tariant, siųsti prekes iš angliškų parduotuvių yra finansiškai naudinga tais atvejais, jeigu yra perkama už didesnes sumas, nes pristatymo mokestis yra taikomas gana nemenkas. Šią problemą taip pat yra nesunku apeiti keliais būdais.

Vienas pagrindinių būdų išvengti didelių pristatymo mokesčių – tarpininkų į pagalba pasitelkimas. Čia kalbame apie privačias pervežimo bendroves, kurios gali priimti jūsų siuntas Anglijoje ir jas pigiau parvežti į Lietuvą. Tokių bendrovių yra daug, tad ir pasirinkimas bus gana nemažas. Šiomis paslaugomis pasinaudoti naudinga, nes šie pervežėjai greičiau pristato jūsų prekes į Lietuvą.

Taip pat reikėtų žinoti, kad siuntimo mokesčio išvengti galite ir tokiu atveju, jeigu darote bendrą užsakymą. Ko gero jau matėte ne vieną skelbimą, kuriuose yra organizuojami bendri užsakymai? Jų esmė yra tame, kad žmonės kooperuojasi t.y. vienas žmogus surenka pinigus ir padaro užsakymą. Tokiu būdu, pristatymo mokestis yra dalinamas į lygias dalis, todėl pristatymo išlaidos sumažėja kaip reikiant – lieka tik pirkinius atsiimti Lietuvoje.

Jeigu užsiimate prekyba, tai vėl gi – turite žinoti, kad perkant iš angliškų parduotuvių, jums reikės sumokėti atitinkamą pristatymo mokestį, todėl čia siūlytume rinktis privačias bendroves, kurios didesnius siuntinius pargabens už mažesnį įkainį.