Pirkiniai / Paslaugos

Siuntos

Kaip vyksta siuntimai kokių nors daiktų, t.y. siuntos iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių į kitus, daugiau mažiau visi žinome. Kadangi pašto paslaugos pigios, neretai iki poros kg sveriantį siuntinį galime persiųsti už kelių šimtų kilometrų gyvenančiam draugui ar pavyzdžiui klientui vos už kelis litus. Siuntos nukeliavimas taip pat atima vos kelias dienas laiko. Tačiau kaip viskas vyksta kai siuntos maršrutas yra Anglija – Lietuva, ar pavyzdžiui Londonas – Lietuva?

Ne paslaptis, jog siuntos iš Anglijos į Lietuvą keliauja ganėtinai ilgai, todėl nenuostabu, jog vis daugėja tarpininkavimo paslaugomis užsiimančių asmenų bei įmonių. Jų pagrindinis tikslas – suteikti klientui siuntos iš Anglijos paslaugą tam, kad prekės iš Anglijos adresatą pasiektų kur kas greičiau ir kas svarbiausia – kuo pigiau.

Įprastai tokie verslininkai, kurių maršrutas Anglija Lietuva ir atvirkščiai, užsiima siuntų pervežimu. Yra samdomi atskiri vairuotojai, kurie užsiima siuntos surinkimu Lietuvoje arba Anglijoje ir pasirūpina, jog ta siunta pasiektų adresatą. Panašiai yra organizuojamos ir kelionės, važiuojantiems laimės ieškoti į užsienį.

Jeigu jūsų maršrutas būtų Londonas Lietuva ir jus domintų prekės iš Anglijos, turėtumėte susirasti sau tiekėjus. Žinoma, čia kalbame apie stambesnius verslininkus, kurių pagrindinis tikslas yra parduoti brangiau, nusipirkus pigiau.

Tokių žmonių įprastiniai norai nelabai derinasi su siuntos keliavimo laikotarpiu, todėl prisireikia siuntas pergabenti pigiau bei greičiau – todėl populiarėja pervežimo bendrovės.

Yra ir kitas būdas susitaupyti pinigų dėl prekių iš Anglijos siuntos gavimo – galima mokėti už siuntas per pusę. Įprastai siuntos kaina yra vienoda kad ir daugeliui siuntimų, nes visos siuntos keliauja vienu kartu iš eilės – užsisakydami siuntas grupelėmis, galite sutaupyti nemažas sumas pinigų, kas priimtina kiekvienam.