Laisvalaikis / Pomėgiai,  Renginių Organizavimas

Šiuolaikinių vestuvių kaina

Kaip banaliai tai beskambėtų, tačiau vestuvių metas visgi yra vasara. O kodėl gi ne? Šiltuoju metų laiku daugiau šansų, kad lietuviškas dangus neprapliups lietumi ar nepradės siausti pūga. Žinoma, kiti metų laikai taip pat turi savotiško žavesio. Bobų vasaros išraizgyti voratinkliai atrodo tikrai įspūdingai, tačiau nelengva nutaikyti vestuvių datą būtent tokiam savaitgaliui, nes didžioji diena pradedama planuoti dažniausiai net prieš metus.

Gana apie orą, juk svarbiausi šioje šventėje yra įsimylėję jaunieji ir jų amžinojo gyvenimo kartu priesaika. Tačiau bene visiems sužadėtiniams kyla klausimas, kiek kainuoja vestuvės? Dažnai tam vien meilės jau neužtenka, nes ši diena gali atsieiti tikrai nemažą pinigų sumą. Vestuvės yra tokia šventė, kuriai negailime tikrai didelės sumos, taigi pabandykime paskaičiuoti, kiek kainuoja vestuvių atributika ir pačios šventės rengimas.

Pirmiausiai reikėtų pradėti vestuvių organizavimą nuo svečių sąrašo. Iš norimų pakviesti žmonių skaičiaus bus galima lengviau orientuotis, kiek pinigų gali kainuoti maistas, gėrimai ar net patalpos, kuriose norima švęsti. Kaimo turizmo sodybos, kuriose dažnai rengiamos tokios šventės už vieną svečią dažniausiai prašo mokėti maždaug iki 200 litų. Į šią kainą įskaičiuota patalpų nuoma, maistas ir nakvynė. Skamba neblogai, tačiau jei svečių labai daug, tai skaičiai labai greitai išauga. Jei planuojate švęsti tik vieną dieną, tai galima pasižvalgyti po viešbučių siūlomas pokylių sales. Kainos be abejo priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau be nakvynės gali būti ženkliai pigiau, nors ir ne taip patogu svečių atžvilgiu, ypač, jei dauguma svečių nėra vietiniai. Tačiau pasižvalgyti vis tiek yra pravartu ir tuomet galėsite palyginti savo norus su galimybėmis.

O kokia dar vestuvių atributika yra reikalinga? Būsimai nuotakai be abejo reikalinga suknelė, kuri jai turi būti ypatinga ir su kuria ji jausis pati gražiausia. Žmonės tuokiasi manydami, kad ši šventė bus vienintelė jų gyvenime, todėl nori, kad viskas būtų tiesiog pasakiška.

vestuvių atributikaTaigi apie suknelę. Ją galima pirkti, tačiau po vestuvių dažnu atveju ji taps tik vietą ir pakabą spintoje užimančiu daiktu. Todėl geriausiai ją nuomotis. Tačiau kainos šiuo klausimu labai negailestingos. Suknelės nuoma didmiesčiuose gali kainuoti net kelis tūkstančius litų. Kartais būsimos nuotakos šiek tiek sukčiauja ieškodamos gražiausios suknelės mažesnių miestelių nuomos salonuose, ir tenka pripažinti, kad tai joms kartais padeda sutaupyti. Tačiau jei jau nusprendėte skirti didelę sumą šiam reikalui, pravartu būtų pasidairyti tarp tarkim internete parduodamų vestuvinių suknelių. Pirkdama iš užsienio internetinių parduotuvių jau dažna būsimoji nuotaka spėjo nusivilti, nes kokybė nuotraukose kartais skiriasi kaip diena ir naktis nuo to, kas atsiunčiama, tačiau kodėl nepabandžius pasinaudoti sesių tautiečių vieną kartą vilkėtomis ir parduodamomis sukniomis? Nepamirškite, kad povestuvinį gyvenimą kuriate tik Jūs patys ir tai tikrai nepriklauso nuo to ar suknelė, kurią vilkėjote per vestuves buvo nauja ar jau kartą kažkieno vilkėta.

Kostiumas jaunajam jau mažiau keblus reikalas, tačiau irgi nekainuoja pigiai. Drabužių parduotuvėse parduodami kostiumai kainuoja iki tūkstančio litų, tačiau tai gali būti puikia investicija, nes ne taip kaip nuotaka, jaunikis su tuo pačiu aprėdu (jeigu tik jis nėra labai išskirtinis, tarkim baltas) gali pasirodyti ir kitose šventėse.

Amžinos meilės simboliai – žiedai, kaip gi be jų? Auksas ar kitas brangus metalas taip pat turi savo kainą, kuri šiuo metu aukštumose. Jei norite ant savo pirštų nešioti kažką ypatingesnio, ieškokite juvelyro, kuris įgyvendins geriausias svajones, tačiau bet kuriuo atveju vestuvėms gali tekti skirti penkiaženklę sumą.

Sakoma, kad kita didelė šventė šeimos gyvenime yra krikštynos. Tačiau krikštynų atributiką galima įsigyti už nepalyginamai mažesnę kainą. Tačiau kad ir kiek nuspręsite pinigų skirti šiai šventei, svarbiausia pakili nuotaika, kurios joks lietus negali sugadinti.

Daugiau originalių dovanų idėjų galite rasti Dekodovanos.lt skiltyje „Dovanų idėjos