Būstas

Šiuolaikiškas apšvietimas ir namuose, ir lauke!

Led
Led

Kai kalba pakrypsta apie apšvietimo galimybes ir naujoves, pasigirsta stebuklingas žodelis „led“. Šio tipo apšvietimas išpopuliarėjo tiesiog žaibiškai. Atradus šį apšvietimą, jis nebuvo itin populiarus dėl didelės kainos ir mažo efektyvumo. Vis dėlto laikui bėgant led lemputes pradėtos naudoti labai universaliai. Kai aktualus led apsvietimas kaunas – geriausios pasiūlos garantas. Šiame mieste esanti apšvietimo įrangos parduotuvių gausa dažną pirkėją gerokai nustebina. Prieš pradėdami ieškoti jiems rūpimų prekių, jie yra tikri kad led apsvietimas vilnius arba led apsvietimas klaipeda = apšvietimo prekių rojus. Tokią nuomonę formuoja įsitikinimas, kad Lietuvos sostinėje ir uostamiestyje yra didžiausia daugelio kokių prekių pasiūla. Deja, tai niekuo nepagrįstas mitas. Led apsvietimas kaunas = tikroji apšvietimo prekių ir puikių konsultantų oazė.

Vidaus apšvietimo galimybės

Viena led lemputė gali atstoti paprastą 100 vatų lemputę. Tai patraukia vartotojų dėmesį ir led apsvietimas virtuveje tampa nauja tendencija įrengiant būstus. Namų šeimininkės džiaugiasi galėdamos sukiotis ryškiai apšviestoje virtuvėje. Be to, žaidžiant šviesos srautais, lengva optiškai padidinti virtuvės patalpą, kuri dažniausiai būna nedidelė. Šį apšvietimą interjero dizaineriai pasitelkia ir įrengdami gyvenamuosius kambarius. Led apsvietimas lubose – optimaliausias pasirinkimas tobulinant virtuvę, verandą, pavėsinę, sandėliuką ar kitas patalpas. Tačiau taip pat dažnai tai būna nepagrindinis patalpos apšvietimas. Jis tarnauja tiesiog kaip žaismingumo suteikianti detalė. Pavyzdžiui, itin mėgstamas led apsvietimas augalams. Įvairūs kambariniai augalai apšviečiami spalvotomis lemputėmis. Būsto gyventojai gali džiaugtis itin estetišku vaizdu. Artėjant žiemos šventėms inovatyviomis apšvietimo galimybėmis pasinaudojama ir puošiant Kalėdų egles. Kitaip negu įprastos lempučių girliandos, led yra labai saugios. Prekybininkai juokauja, kad šias girliandas galima įjungti gruodžio pradžioje, o išjungti po Naujųjų metų. Tai reiškia, kad išeinant iš namų, šių lempučių nereikia išjungti ir nuogąstauti, kad šios užsiliepsnos ir pridarys žalos. Šio tipo apšvietimas dažnai naudojamas gaminant baldus. Led apsvietimas baldams itin populiarus pažangiausiose Europos šalyse: Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje. Inovacijų ištroškę lietuviai šiuos išradimus noriai priima ir į savo namus. Iš pirmo žvilgsnio toks pažangos priėmimas į savo šalį yra smulkmena, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje tai padeda šalims glaudžiau bendradarbiauti ir suvokti technikos pažangos svarbą žmonijai. Štai Kauno mieste įsikūrusios apšvietimo įrengimo darbus ir reikmenis siūlančios įmonės jau dabar gali pasigirti bendradarbiavimu su Europos ir viso pasaulio lyderiais, pristatančiais tobuliausius elektros įrengimus.

Modernios pirties atributas

Led apsvietimas pirtims taip pat sulaukia itin didelio vartotojų susidomėjimo. Šis apšvietimas suteikia pirties patalpai jaukumo, nereikalauja ypatingos priežiūros ir yra itin saugus. Siekiant sukurti harmoningą ansamblį, toks pat apšvietimas pasirenkamas ir pirčių prieigoje ir persirengimo kambariuose. Led apsvietimas lauko takeliams, medžiams, šuliniams ir kitiems objektams – viena iš daugelio galimybių. Ji padeda pirties lankytojams saugiai pasiekti patalpas ir tvenkinius. Pirčių lankytojams netenka klaidžioti tamsoje ar susižeisti atsitrenkus į medžius, apsaugines tvoreles ir pan. Dar vienas dažnas pasirinkimas pirtyse – led apsvietimas baldams. Patogios, šviesios ir saugios lemputės apšviečia persirengimo spinteles ir kabinas. Ekstravaganciją mėgstantys žmonės nuosavose pirtyse ir baseinuose led apšvietimą įrengia ir grindyse. Šis pasirinkimas dvelkia prabanga ir išskirtinumu. Jis dar nėra labai prigijęs mūsų šalyje, tačiau švietimo įrangą pardavinėjantys verslininkai tikina, kad naujovei reikia laiko.