Kompiuteriai / internetas

Skaitmeninė kokybė už įprastinės TV kainą

Kabelinės televizijos ir interneto paslaugų teikėja Vilniuje „Vinita“ ruošia ypatingai patrauklų skaitmeninės kabeli­nės televizijos planą. Jį pasirinkę klientai už skaitmeninės televizijos paslaugas mokės tiek pat, kiek ir prieš tai maty­dami analoginę kabelinę televiziją – nuo 18 iki 22 Lt/mėn.

Pasak Ingos Milkoto, UAB „Vini­ta“ Reklamos ir pardavimo skyriaus vadovės, itin mažas mokestis nesle­pia jokių žvaigždučių ar mažomis raidelėmis surašytų mokesčių: „Vie­nintelė sąlyga – pasirašyti 3 metų paslaugų teikimo sutartį, nes klientui vos už 1 Lt suteikiame skaitmeninės televizijos priedėlį, kuris taps kliento nuosavybe pasibaigus sutarčiai.“

50 skaitmeninių kanalų

„Vinita“ Reklamos ir pardavimo skyriaus vadovės teigimu, naujas planas – puiki galimybė išmėginti skaitmeninės televizijos kokybę, bet nemokėti daugiau.  „Šį planą pasirinkę vartotojai matys daugiau kaip 50 skaitmeni­nių kanalų – tuos pačius kanalus, kaip ir analoginės skaitmeninės te­levizijos žiūrovai, tik skaitmeniniu formatu. Skaitmeninė televizija nuo analoginės skiriasi ryškesniu vaizdu, geresne garso kokybe ir įvairiomis papildomomis paslaugomis – gali­mybe užkoduoti kanalus PIN kodu, pavartyti elektroninį programų gidą, įsijungti laidų pradžios įspėjimo funkciją, pasirinkti kanalų kalbas ir subtitrus. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti itin pigią, bet labai koky­bišką skaitmeninę kabelinę televizi­ją“, – sako I. Milkoto ir priduria, kad „Vinita“ abonentai Vilniuje ir „Init“ klientai Kaune neturėtų baimintis dėl to, jog 2012 m. spalį bus išjungta analoginės televizijos transliacija. Jie ir toliau galės naudotis analoginės kabelinės televizijos paslaugomis.

Internetas ir televizija

Jau įsiliejusiems į skaitmeninę erą „Vinita“ siūlo kartu su skaitme­nine televizija rinktis greitaeigį in­ternetą, o analoginę televiziją gauti dovanų. Toks paslaugų komplektas kainuoja vos 39 Lt/mėn., plius arba modemas, arba priedėlis už 1 Lt. Te­reikia pasirašyti 3 metų paslaugų teikimo sutartį. Ir jokių papildomų sąlygų! Visą sutarties laikotarpį „Vi­nita“ garantuoja vienodą paslaugos mokestį ir kokybiškas interneto bei skaitmeninės televizijos paslaugas. Šio plano vartotojai galės mėgau­tis 2 Mb/s interneto greičiu, žiūrėti skaitmeninę televiziją per vieną na­muose esantį televizorių ir analoginę televiziją – per kitą televizorių.  Pasak I. Milkoto, tokios komplek­sinės paslaugos yra labai populiarios – daugelis klientų jau spėjo įvertinti skaitmeninės televizijos privalumus ir kokybę, o pasirinkus interneto paslaugas ir skaitmeninę televiziją kartu, galima dar ir sutaupyti. Televizija ir internetas Vilniuje yra teikiami bendrovės „Vinita“, o „Init“ – Kaune. Pastaroji taip pat siūlo patrauklius mokėjimo planus. Apie juos daugiau sužinosite atvy­kę į abonentų aptarnavimo skyrių arba užsukę į bendrovės interneto svetainę.

Šaltinis: spredas.lt