Paskolos

Skolintis – ne gėda

kreditai
Kreditai
Daugelis žmonių pinigų skolinimąsi prilygina gėdai. Tačiau visi kartais susiduriame su nenumatytomis išlaidomis, kurių dėl esamos finansinės padėties tiesiog negalime padengti. Kreditai, suteikiami trumpalaikių ar ilgalaikių paskolų bendrovių, yra būdas pasiskolinti, kai prieš nieką nereikia raudonuoti. Tūkstančiai žmonių jau išbandė šią paslaugą ir liko patenkinti galimybe greitai gauti norimą pinigų sumą, lanksčiomis skolos grąžinimo sąlygomis.

Kaip tai vyksta?

Kreipiantis į kredito bendrovę, jeigu pageidaujate, prašymą mažajai paskolai gauti galite užpildyti internetu. Kreditai internetu suteikiami kasdien, tad galite nesijaudinti – jūs tikrai nesate vienintelis žmogus Lietuvoje, pritrūkęs pinigų. Vieni skolinasi didesniam pirkiniui, kiti – pritrūkę pinigų dideliems mokesčiams, treti – ketindami išvykti atostogauti. Priežasčių gali būti daugybė. Žinoma, mažosios paskolos dydis yra ribojamas. Vienos bendrovės siūlosi suteikti kreditą nuo šimto iki dešimt tūkstančių litų, kitos neskolina daugiau kaip septynių tūkstančių. Suma priklauso nuo bendrovės veiklos pobūdžio. Ne visose orientuojamasi į dideles sumas. Mažesnėse organizacijose suteikiami kreditai be registracijos mokescio, mažesnio dydžio ir su trumpesniu grąžinimo terminu. Didesnės bendrovės suteikia ir ilgalaikes paskolas, kurios siekia dešimt ar daugiau tūkstančių litų, o grąžinimo laikotarpis gali siekti net dvidešimt keturis mėnesius. Kad ir ką pasirinktumėte, turite teisę reguliuoti mažosios paskolos grąžinimo tempą. Reikalui esant, terminą galite ir pratęsti. Skirtingose bendrovėse galioja skirtinga pratęsimo tvarka, tad išsamiau apie tai sužinosite iš jus aptarnaujančios įmonės informacijos darbuotojų.

Kreditas – visiems?

Prieš kreipiantis dėl mažosios paskolos, reikėtų susipažinti su sąlygomis, kurias turi atitikti potencialus kredito gavėjas. Kreditai yra išduodami tik Lietuvos Respublikos piliečiams. Amžius vienose bendrovėse ribojamas nuo pilnametystės, kitose reikalaujama, kad klientas būtų bent dvidešimties ar dvidešimt vienerių metų amžiaus. Taip pat, dažniausiai taikomas apribojimas ir asmens darbingumui. Ne visos kredito bendrovės reikalauja informacijos apie kliento darbovietę. Vis dėlto, dauguma paskolas suteikia tik oficialiai dirbantiems asmenims. Tai užtikrina, kad potencialus kredito gavėjas turi pastovias, mėnesines pajamas, tad yra įgalus grąžinti pasiskolintą sumą. Nedirbantiems asmenims ir studentams, šiuo atveju, dėl kredito reikėtų kreiptis individualiai. Yra bendrovių, kurios svarsto unikalius atvejus ir siūlo ypatingas sąlygas žmonėms, neturintiems nuolatinių pajamų. Dar vienas apribojimas taikomas ir kredito gavėjo atlyginimui. Nors ne visur, tačiau galite susidurti su sąlyga, reikalaujančia, kad jūsų mėnesinės įmokos už vieną ar kelis kreditus, kuriuos gavote toje pačioje bendrovėje, nesiektų pusės visų jūsų pajamų sumos. Paprastai, finansinių įsipareigojimų dydis neturėtų viršyti keturiasdešimties procentų mėnesinių įplaukų. Ši sąlyga nėra tik formalumas. Patiems klientams turėtų būti naudinga įvertinti, su kokia suma teks kas mėnesį atsisveikinti, atidavinėjant kreditą. Vienas ar keli gauti kreditai gali reikšti, kad metus ar net daugiau trečdalį atlyginimo sumokėsite paskolų bendrovei. Tai rimtas finansinis įsipareigojimas.

Patogiausia

Greitosios paskolos dažną klientą suvilioja galimybe pasiskolinti greitai ir patogiai. Kreditai internetu – kone kiekvienos bendrovės siūloma paslauga. Paraišką kreditui gauti reikia užpildyti ir išsiųsti po registracijos konkrečioje internetinėje svetainėje. Dažnai paskolų bendrovės taiko vieno cento registracijos mokestį, kurį reikia pervesti iš savo asmeninės banko sąskaitos. Mokestis yra simbolinis, nes kredito bendrovė tėra suinteresuota gauti jūsų sąskaitos numerį, į kurį, jei jūsų prašymas bus patenkintas, ir bus pervesta pageidaujama suma. Be to, dabar kreditai dažniausiai suteikiami ir be užstato. Tai užtikrina galimybę paskolą gauti greitai ir be papildomų, varginančių procedūrų, neretai dar ir atimančių daug laiko.