Verslas / Ekonomika

Skrajučių platinimas: kur ieškoti darbuotojų?

SkrajutėsInternete bei spaudoje vis daugiau ir daugiau pateikiama įvairios informacijos bei straipsnių apie tai, kaip turi atrodyti skrajutės, kas jose turi būti rašoma, kokios vietos geriausiai tinka jų platinimui bei pan. Tačiau visi išvardinti dalykai nėra vieninteliai, kuriuos būtina aptarti kalbant apie skrajutes bei jų ypatumus. Dar vienas dalykas, kuris yra susijęs su skrajutėmis ir yra ne ką mažiau svarbus – tai skrajučių platinimas. Kaip žinia, net iš pačių puikiausių skrajučių nebus jokios naudos, jei jos nebus platinamos arba bus dalijamos labai mažais kiekiais. Taigi, jei norite, kad skrajutės iš tiesų neštų realią naudą verslui, reikia pasirūpinti, kad jos būtų tinkamai dalijamos. Tačiau šio proceso nebus įmanoma vykdyti tinkamai, jei neturėsite darbuotojų. O kur jų ieškoti? Turime keletą idėjų.

Kadangi skrajutės bei jų dalinimas nereikalauja jokių specifinių žinių bei įgūdžių, atminkite, jog šiam darbui puikiai tiks jauni žmonės, kurie yra mandagūs, moka bendrauti su žmonėmis bei yra aktyvūs. Kur rasti tokių jaunuolių? Vargu, ar verta dėti skelbimus į spaudą ar internetą apie tai, jog ieškote žmonių skrajučių dalinimui. Reikia pasakyti, jog yra efektyvesnių būdų, kaip rasti darbuotojų tokiam darbui. Pagalvokite, kas yra aktyvūs, mandagūs ir tikrai nepraleis galimybės daug pastangų nereikalaujančiu darbu užsidirbti kelis šimtus litų? Tie žmonės – studentai. Kiekviena aukštoji mokykla turi studentų atstovybes, kurios yra suinteresuotos, jog studentai po paskaitų ne tik naudingai leistų laiką, bet ir turėtų galimybę užsidirbti. Taigi, informaciją apie tai, jog jums reikia žmonių, kurie galėtų dalinti skrajutes, pateikite šios atstovybėms, net nustebsite, kiek daug atsiras susidomėjusių jaunuolių, kurie nori užsidirbti.

Na,  o pabaigai, belieka tik priminti, jog nors skrajutės atrodo nesudėtinga reklamos priemonė (lapelis su tam tikra informacija), reikia pabrėžti, jog skrajučių dalinimas nėra toks lengvas darbas kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Taigi, rinkdamiesi darbuotojus, būtinai rinkitės tuos, kurie pasižymi puikiu fiziniu aktyvumu, pirmenybę teikia ne sėdima, o fiziniam darbui ir yra ištvermingi.