Įvairenybės,  Verslas / Ekonomika

Skrajučių platinimo būdai

Kiekvienas verslininkas ieško naujų reklamos metodų. Bandoma reklamuoti paslaugą ar produktą skirtingais būdais: nuo reklaminių stendų iki reklamų internete ar paprastų skrajučių. Tiesa, mažų įmonių problema, kad jos retai įsigilina į vieną būdą, kuris galėtų joms atnešti didžiausią naudą. Šiame straipsnyje aprašysime, kaip pasiekti didžiausią efektyvumą naudojantis skrajutėmis.

Taigi, spaustuvė atliko savo darbą ir rankose laikote arba ant stalo, turite pasidėję daugybę lankstinukų. Klausimas, kaip šias skrajutes galima išplatinti?

Vienas paprasčiausių, tačiau brangių būdų yra susitarti su laikraščių platintojais, kad jūsų skrajutės būtų įmetamos į pašto dėžutes kartu su jų laikraščiu. Panašus variantas, kai skrajutės būna šalia viešuose miesto erdvėse nemokamai dalinamų laikraščių. Žinoma, visais atvejais reikia atsižvelgti į jūrų reklamuojamos paslaugos ar produkto tiksline auditoriją: juk jaunimui skirto vakarėlio skrajutė sudomins tikrai neženklią laikraščio apie politiką auditoriją. Pasidomėkite, kokius leidinius skaito jūsų paslauga ar produktu besidomintys žmonės.

Jei žinote, kad potencialūs jūsų pirkėjai lankose tam tikrose vietose: kavinėse, kino teatruose ar parduotuvėse, susisiekite su tų įmonių atstovai ir pasiūlykite natūrinius mainus. Už tai, kad jūsų skrajutės bus prie prekystalio ar kitoje pirkėjams gerai matomoje vietoje galėsite jiems atsidėkoti tuo pačiu, kai ši kompanija reklamuos savo renginį. Taip pat galite pasiūlyti savo paslaugas.

Kai reikia išplatinti didelį kiekį ir iki renginio liko nedaug laiko, pasitelkite samdomus skrajučių dalintojus. Jų užduotis bus dalinti skrajutes miesto gatvėse, prekybos centruose ar kitose viešose erdvėse.

Geras sprendimas ne tik naudotis keliais reklamos būdais: kaip skrajutės ir reklama televizijoje, stenduose, radijuje ar internete, bet ir pačias skrajutes platinti skirtingais būdais. Pavyzdžiui, pasirūpinti, kad skrajutes dalintų gatvėse ir, kad jos būtų laikraščiuose. Galvokite taip, kaip galvoja tipinis jūsų klientas.

Galiausiai, žinote, kad didelę įtaką turi ir pačios skrajutės pateikimas. Geresnių rezultatų galite sulaukti jei neseniai iš spaustuvės atkeliavusias skrajutes dalins malonūs žmonės, o ne pirmi pakeliui pasitaikę ir už mažą atlygę sutikę dirbti vaikai.
spaustuvės