Paskolos

SMS kreditas

Skolintis telefonu – dar patogiau

sms kreditas
sms kreditas

Dauguma žmonių neblogai žino, kas yra greitosios paskolos, kaip galima jas gauti, ir panašias detales. Tačiau sms kreditas, nors tai ir nėra naujiena, dažnai yra pakankamai mažai pažįstama finansinė paslauga. Vienos kredito įmonės Klaipėdoje darbuotojas Vytautas sutiko papasakoti, kas gi yra tas paslaptingasis sms kreditas telefonu suteikiamas dar greičiau nei internetu. Konsultantas teigia, kas siųsti sms žinutę, kai norisi pasiskolinti, yra dar paprasčiau nei jungtis prie interneto, pildyti virtualią paraišką. Nors toks kreditas irgi yra labai patogus, kreditas sms zinute dažnai yra be reikalo pamirštamas.

Patikrinta per patirtį

Vytautas tvirtina, kad sms žinute suteikiamas kreditas yra bene mėgstamiausia jo paties finansinė paslauga. „Pats jau spėjau pasinaudoti tuo, apie ką kalbu. Tai reiškia, kad su šio tipo kreditu esu susipažinęs ne vien teoriškai, bet ir praktiškai. Sms kreditas 24 valandas per parą prieinama paslauga. Man tai tapo pagrindiniu rodikliu, kodėl nusprendžiau skolintis būtent telefonu, o ne internetu. Sms kreditas visa para – paslauga, kurią rekomenduoju ne tik savo klientams, bet ir draugams bei giminaičiams. Taip elgiuosi dėl to, kad pats įsitikinau jos nauda.“. Vytautas sako, kad sms kreditas jam buvo reikalingas ne kartą. Vieną iš daugybės kartų, kai pats skolinosi, vyras pinigų pritrūko kelionėje. „Su draugais atostogavome Lietuvos pajūryje. Prisipažinsiu, šiek tiek pervertinau savo finansines galimybes ir kelionės pabaigoje pritrūkau pinigų. Sms kreditas 50lt litų man buvo suteiktas dar tą pačią dieną. Kitų atvejų, kai skolinausi, neminėsiu, tačiau pasakysiu tiek – nė karto nelikau nusivylęs.“.

Jokių specialių reikalavimų skolinantis telefonu nėra

Ar norint gauti kreditą telefonu reikia atitikti kokius nors specialius reikalavimus? Vytautas tikina, kad visai nebūtina: „Sms kreditas nuo 18 metu teikiama paslauga. Nustebsite sužinoję, kiek daug paauglių kreipiasi į mūsų įmonę, bandydami gauti kreditą. Pasirodo, ne visiems aišku, kad greitas kreditas yra tik pilnamečių „privilegija“. Sms kreditas nedirbantiems, kaip ir nepilnamečiams, nėra teikiamas. Kodėl? Nes asmuo, norintis gauti paskolą, privalo nurodyti savo darbovietę ir patvirtinti gaunamas pajamas. Tokie jau tie reikalavimai. Beje, jie nurodo, kad pasiskolinti gali tas žmogus, kuris yra įvykdęs visus ankstesnius savo finansinius įsipareigojimus. Taigi, jeigu anksčiau skolinotės ir negrąžinote visos sumos, ar tai padarėte ne per nustatytą laiką, netenkate teisės pasiskolinti iš naujo. Sms kreditas yra suteikiamas taip, kaip ir bet kokios greitosios paskolos. Turiu omenyje, tokiomis pačiomis sąlygomis. Vienintelis skirtumas – čia tam, kad pasiskolintumėte, jums užteks telefono.“. Vytautas sako, kad paslauga, didelei jo nuostabai, dar tik populiarėja. Jo teigimu, greitaisiais kreditais pasitiki visi, tačiau į paskolas telefonu kartais reaguoja truputį skeptiškai: „Man nesuprantama, kodėl žmonės dar kiek prisibijo kreditų telefonu. Juk tai taip patogu. Ir sąlygos bei reikalavimai taikomi tie patys. Kaip ir sakiau, vienintelis skirtumas, kad paraišką reikia išsiųsti telefonu. Paradoksalu, bet tai juk dar patogiau nei prašymą pildyti internete. Tikiuosi, kad ilgainiui lietuviai pripažins faktą, kad telefonu galima pasiskolinti lygiai taip pat greitai, patikimai ir patogiai. Sms kreditas užsienyje, kiek žinau, yra labai populiarus. Ten žmonės skolinasi be baimės ir teisingai elgiasi, o lietuviai yra kiek uždaresni naujovėms – tuo įsitikinau, kai atlikau darbo praktiką tarptautinėje kompanijoje Londone. Vietos gyventojai irgi vertina patogumą, tad skolinasi telefonu taip pat dažnai, kaip ir internetu ar kredito teikėjų biuruose.“.