Būstas,  Kelionės / Turizmas,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Lietuvoje,  Nuoma,  Pirkiniai / Paslaugos,  Renginių Organizavimas

Sodybos nuoma

sodybos nuomaIeškote sodybos, kurioje galėtumėte ramiai švęsti? O galbūt tokia vieta reikalinga tik poilsiui? Dabartinis kaimo turizmo sodybų skaičius auga – kiekviename Lietuvos mieste sodybų vis daugėja, todėl kiekvienas gali rasti tinkamą vietą tiek poilsio, tiek ir švenčių tikslams. Tiesa, kai kurios sodybos išsiskiria savo siūlomų paslaugų gausa – vienos yra skirtos tik šventiniais tikslais, o kitos skirtos poilsiui, tad ne visur rasite tas pačias paslaugas. Daugumoje sodybų vyrauja skirtingos kainos, o jos nustatomos atsižvelgiant į daugelį kriterijų, nes vis dėlto sodybos nuoma galima pasinaudoti ir be tam tikrų būtinųjų paslaugų.

Kiekvienoje sodyboje jūs galite rasti skirtingą pramogų sąrašą. Tai daro įtaką nuomos kainai. Pavyzdžiui, vienose sodybose jūs galite rasti pirtis, kitose – saunas, trečios – vandens pramogas. Būtina pabrėžti, kad yra tokių sodybų, kurios nesiūlo jokių pramogų. Tai reiškia, kad kai kurios sodybos plotai yra nuomojami tik šventėms ar kitiems tikslams, kurių metu yra taikoma tik ploto nuomos kaina. Paprasčiausiai, jeigu jums būtų reikalingas maitinimas ar nakvynė, tada jau viską turėtumėte organizuotis patys. Tiesa, nakvyne dažniausiai galima pasinaudoti vos ne kiekvienoje sodyboje, bet kiekviena jų turi skirtingą miegamų vietų skaičių, kuris taip pat daro įtaką kainai.

Miegamos vietos sodybose yra skirtingos, todėl tai gali lemti ir jūsų sumokėtą nuomos mokestį. Pavyzdžiui, jeigu jūs pasirenkate tokią sodybą, kuri yra didelė ir galinti pasiūlyti nemažą skaičių miegamų kambarių, faktas, kad tada už nuomą teks mokti daugiau. Kuo didesnė sodyba yra, tuo didesnę nuomos kainą nustato šeimininkai. Patys apgyvendinamieji numeriai taip pat leidžia spręsti apie būsimus įkainius – vieni kambariai yra vos tik su minimalia reikalinga įranga, o kitose sodybose yra siūlomi itin aukštos klasės miegamieji, kuriuose yra visi reikalingi patogumai ir prabanga. Visada reikia prieš tai apsilankyti pačioje sodyboje, jog galėtumėte žinoti už ką ketinate mokėti pinigus.

Jeigu norite išleisti kuo mažiau pinigų šventinės vietos nuomai, turėtumėte ieškoti kuo paprastesnio varianto be jokių pramogų – jums reikia ieškoti tokios sodybos, kuri leidžia didžiąją dalį paslaugų įsigyti iš kitų asmenų.