Pirkiniai / Paslaugos

Sofos lovos vaikams

Sofos lovos vaikams
Sofos lovos vaikams

Sofos lovos vaikų kambariui

Sofos lovos vaikams – vienas pagrindinių baldų mažylio kambaryje. Jos turi būti funkcionalios, patrauklios ir praktiškos. Juk vaiko kambaryje turi tilpti tiek daug daiktų! Taigi, kokią sofą-lovą pasirinkti, kad ji patiktų ir tėveliams, ir vaikams?

Sofa-lova pagal temą

Šiuo metu populiarėja tendencija vaiko kambarius įrengti, laikantis išbaigtumo ir vientisumo. Populiariausios mergaičių temos: poniai, princesės, gėlės, vanilė ir pan. Berniukai žavisi automobiliais, robotais, planetomis. Tad ir sofos lovos įsilieja į bendrą kontekstą ir tampa mažųjų gyvenimo dalimi. Taip pat populiarios sofos lovos vaikams su mylimiausių herojų atvaizdais, tokiais kaip Šrekas, Žmogus voras, Karlsonas. Jaukioje aplinkoje augantys vaikai būna kūrybingesni, jaučiasi mylimi ir globojami. Jeigu negalite įpirkti paruošto viso siūlomo vaikiškų baldų komplekto, sugalvokite temą patys. Galbūt vaikai dievina vandenį, jūrą, namuose prižiūri akvariumą. Tuomet Jums pakaks mėlynos spalvos sofos, kuri nesudarys kontrasto visiems likusiems baldams ar netgi interjerui. Galbūt sakysite, jog lovos reikalauja fantazijos, tačiau interneto amžiuje jums idėjų neturėti pritrūkti. Sofas-lovas rinkitės kartu su mažyliu ir būtinai atsižvelkite į jo norus ir mažas užgaidas.

Kaip sofas ir lovas įsigyti pigiau?

Sofos lovos vaikams parduodamos ir internetu, ir tradicinėse parduotuvėse. Vienareikšmiškai pasakyti, kur pigiau, sunku. Tačiau, norėdami sutaupyti, skirkite laiko paieškoms, kur pigiausios sofos lovos vaikams parduodamos. Akcijų, nuolaidų, išpardavimų lengviausia ieškoti internete. Paieškos laukelyje įvedę konkrečią frazę, pvz. „sofos-lovos vaiku kambariui“, sulauksite daugybės baldų parduotuvių pasiūlymų. Jeigu randate itin patrauklių, verčiau suskubkite, nes kokybiškų ir unikalių baldų vaikams akcijos, dažniausiai, trunka ribotą laiką. Taip pat sekite vaikiškų baldų naujienas. Kartais įmonės skelbia, kad išparduodamos vaikiškos sofos, lovos, spintos, komodos ir pan. su minimaliais defektais. Tad būkite pasiruošę, ir, progai pasitaikius, sutaupykite nuo kelių dešimčių iki šimtų litų!

Sofos, lovos vieta vaiko kambaryje

Nuspręsti, kas tinkamiausia vaikų kambariams: sofos ar  lovos – itin sudėtinga. Jeigu gyvenate erdviame name, tuomet problemų mažiau: lova neužims pagrindinės kambario erdvės ir vaikas turės pakankamai vietos žaidimams. Keblumų daugiausia iškyla butuose gyvenančioms šeimoms. Jų vaikams tenka susitaikyti su tuo, kad savo kambaryje privalės riboti kai kuriuos žaidimus. Tėvams – galvos skausmas, kur pastatyti sofą ar lovą, kad kambaryje tilptų ir kiti būtiniausi baldai bei daiktai. Interjero sprendimų konsultantai pataria vaiko miegui parinkti nuošalesnę bei tamsesnę vietą, kad saldaus miego netrikdytų tiesioginiai saulės spinduliai, šalia nebūtų pastatytas kompiuteris ar nestovėtų daiktas, kuriuo vaikas galėtų susižeisti. Sofos lovos vaikams taupo kambario vietą, todėl rinkitės šį universalų baldą, puikiai pritaikytą mažai erdvei. Nenuleiskite rankų, jeigu jums reikalinga nestandartinių išmatavimų lova. Juk yra tiek daug įmonių, teigiančių, kad pigios sofos lovos vaikams gali būti ir pagal individualius užsakymus.

Tėvai – geriausi meistrai

Jeigu sakote, kad visos sofos-lovos yra per brangios arba nepatogios, susikurkite unikalų baldą patys! Individuali ir spalvinga vaiko aplinka – sveikintinas dalykas! Paieškokite internete tokios parduotuvės, kur siūloma viską pasirinkti pačiam: nuo stiliaus, unikalios spalvos iki smulkiausių aksesuarų. Jūs būsite nustebinti savo fantazija ir neribotomis galimybėmis. Tai puiki proga visai šeimai kartu praleisti vakarą ir sutarti dėl bendro sprendimo. Pačių sukurtos sofos lovos vaikams tikrai paliks didžiulį įspūdį ir suteiks gerų emocijų.