Laisvalaikis / Pomėgiai

Šokoladas

Šią dieną nerasime nei vieno smaližiaus, kuris nemėgsta šokolado. Šokoladas – dažniausiai naudojamas ingridientas konditerijos gaminiams skaninti. Šiais laikais šokolado gaminių yra begalės: Vien jis pats yra skirtingų skonių, priklausomai nuo kakavos kiekio jame ir receptūros. Juodas sveikiausias , bet yra pakankamai kartaus skonio ir dažniausiai naudojamas kepiniams skaninti, ir gaminti įvairiausius desertus, piniškas – megstamiausia rūšis, nes pienas sušvelnina jo natūralų skonį. Labiausiai mėgiamas merginų. Baltas – labai saldus, labiausiai mėgiama smaližių ir vaikų rūšis .

Šokoladas gali būti vartojamas su įvairiausiais priedais, tokiais kaip riešutai, razinos, citrinos žievelės, vyšnios ir begale kitų. Galite pasiklysti iš šokolado gaminamų saldainių įvairovės jūroj, visų skonių paragavimui prireiktų tikrai labai daug laiko. Užsukus į specialias šokolado parduotuves galima atrasti vien pusšimtį skirtingų rūšių šokoladinių saldainių, bet tai juk dar ne viskas, kiekvienas šokoladinių saldumynų gamintojas pagamina skirtingai. O juk šokoladinė pramonė vien saldainiais mes neapsiriboja, gamina pyragus, sausainius ir įvairiausius desertus. Mokslininkų įrodyta, kad šokoladas yra ne tik skanus, bet ir labai sveikas . Jis gerina smegenų veikla, todėl ypač rekomenduojamas šokoladas su riešutais besimokančiam studentui. Taip pat jis yra energijos šaltinis, ir gabalelis šio skanėsto nepakenks net sportininkams, prižiūrintiems bei normuojantiems savo dienos racioną.

Aišku tai yra naudinga tol kol yra vartojama su saiku, kai tik tas saikas nustojamas jausti, ir nebevalingai žmogus suvalgo didžiausią kiekį šokolado, to pasekmes gali būti ne tokios jau nekaltos kaip atrodė. Kaip skanų bebutų viskam reikia turėti saiką. Dieviško skonio šokoladiniai saldainiai primena saldžią nuodemę ir šokolado megėjams tampa neįmanoma jam atsispirti. Greičiausiai todėl šokoladas vadinamas velnio kūriniu.