Kompiuteriai / internetas

Spausdintuvų kasečių pildymas Kaune

kaseciu pildymas kauneRašalinių kasečių pildymas bei lazerinių kasečių pildymas jums visada atrodė nepatikimas ir klausimus sukeliantis dalykas? Nesidrovėkite, kreipkitės į mus ir sužinokite, jog kasečių pildymas Kaune yra be jokios abejonės pats geriausias sprendimas pasibaigus jūsų kasetės rašalui, todėl neskubėkite pirkit naujos spausdintuvo kasetės, kuri jums kainuos žymiai daugiau, nei kad galite įsivaizduoti, o svarbiausia, teršiate gamtą, juk reikės išmesti senąją kasetę lauk.

Spausdintuvų kasečių pildymas Re-Starte, įsikūrusiame Kauno Akropolio pirmajame aukšte esančioje informacijos salelėje ir turinčioje stiklines sieneles, o joje taip pat dirba dar keletas firmų, tarp jų – bilietų platintojai, draudimo kompanija ir kitos, jūsų laukia malonūs darbuotojai, pasiruošę konsultuoti jus visais įmanomais klausimais susijusiais tiek su kompiuterine technika tiek su spausdintuvais ar jų kastėmis. Kam leisti pinigus brangioms spausdintuvų kasetėms, jei galite tiesiog pasirinkti mūsų paslaugą kasečių pildymas ir gauti savo kasetę užpildytą atgal jau tą pačią dieną ir už juokingą kainą. Juk pas mus Rašalinių kasečių pildymas tekainuoja dvidešimt penkis litus, o lazerinių kasečių pildymas tekainuoja vos penkiasdešimt litų, taigi tikrai sutaupysite daug pinigų kitiems laisvalaikio praleidimo būdams ar dovanoms artėjančių šv. Kalėdų proga.

spausdintuvu kaseciu pildymasKaip pildomos kasetės? Tam reikalinga speciali įranga, su kuria ir vykdomas kasečių pildymas, o viskas prasideda nuo to, kai jūs atnešate kasetę mums, tada ji perduodama specialiajam kurjeriui, kuris atvyksta ir paima tuščias kasetes, tada nuveža į pildymo vietą, specialios įrangos dėka, ir specialiu rašalu (kuris yra atskirai perkamas tam tikrose vietose) užpildomos kasetės, kiekviena atskirai ir kiekviena yra patikrinama papildomai, tam kad užtikrinti užpildymo kokybę, atliekami paskutiniai bandymai ir kasetė vėl atsiunčiama į mūsų priėmimo punktą esantį kauno akropolio pirmajame aukšte esančioje informacijos salelėje, tada jus pasiekia skambutis, jog jūsų kasetė jau užpildyta ir jūs sumokate už paslaugą. Tiesa, primename, jog spausdintuvų kasečių pildymas tekainuoja skatikus – rašalinių kasečių pildymas tekainuoja dvidešimt penkis litus, o lazerinių kasečių pildymas tekainuoja vos penkiasdešimt litų! Ar gi nešaunu!

Spausdintuvų kasečių pildymas pati geriausia paslauga įmonėms, kurios nori būti užtikrintos savo svarbių darbų garantiniu aptarnavimu, tai yra dažna problema, kai rašalui pasibaigus, jūsų darbai negali sustoti, todėl mes atvykstame tiesiai pas jus į jūsų biurą ir paėmė kasetę, duodame pakaitinę, todėl jūsų darbai nestovi ir jūsų partneriai, kolegos ir visi kiti gali džiaugtis, kad darbas tęsiasi. Taip pat įmonėms taikomos ypatingos nuolaidos, jei tampate mūsų nuolatiniais klientais, nes jums taikome net dvidešimties procentų nuolaidą tokiu atveju, taigi galite būti ramūs, jog niekur pigiau negausite pasipildyti savo kasečių.

kaseciu pildymasKasečių pildymas nebūtinai turi tapti galvos skausmu – pildykitės kasetes pas mus ir ne tik sutaupyste, tačiau ir išlošite daug laiko, o svarbiausia, jūsų darbai nestovės vietoje, nes kasetes užpildysime per pusdienį arba dar greičiau, jei būsite susitarę iš anksto arba esate mūsų nuolatiniai klientai, kuriuos labai mylime ir vertiname. Štai ką kalba mūsų klientas Ramūnas:

Spausdintuvų kasečių pildymas restarte yra šiek tiek arba net gi kardinaliai kitoks nei kitose įmonėse. Kodėl? Nes jie dirba greitai, dirba be išeiginių, todėl galiu būti ramus, kad net sekmadienio vakarą, pasibaigus rašalui, mano kasetė bus užpildyta pirmadienio ryte, o tai itin svarbu mano verslui, nes turime daug spausdinti, taigi čia ir yra visa esmė – darbas turi būti padarytas greitai, tačiau ir kokybiškai bei už priimtiną kainą, būtent tai restartas ir gali suteikti, todėl nedvejodamas visiems, tiek konkurentams, tiek partneriams, tiek savo klientams visada rekomenduoju rinktis būtent šią įmonę, nes rašalinių kasečių pildymas tekainuoja dvidešimt penkis litus, o lazerinių kasečių pildymas tekainuoja vos penkiasdešimt litų, ir aš čia vardinu tik kainas, kurios galioja įprastiniams klientams, o mums taikomos dar ypatingos nuolaidėlės..

Tai ko gi laukiate, atvykite pas mus ir spausdintuvų kasečių pildymas jus nustebins ne tik maloniomis kainomis, o taip pat ir neįtikėtinu greičiu, kuris tiesiog žaibiškas ir privers jus kraipyti galvą, nes negalėsite patikėti, kad mes dirbame taip gerai, kaip niekas kitas, ne be reikalo esame savo srities lyderiai ir nežadame sustoti tobulėti bei augti!

Daugiau informacijos – www.kaseciupildymaskaune.lt