Žiniasklaida / Leidyba

Spaustuvė Kopa atnaujino savo tinklalapį

Daugiau nei 20 metų sėkmingai spaudos ir dizaino versle Lietuvoje veikianti spaustuvė Kopa nusprendė ir toliau gerinti savo klientų aptarnavimo kokybę. 2012 metų vasarą spaustuvė pasitinka su atsinaujinusiu tinklalapiu. Kardinaliai pakeista www.kopa.lt svetainės struktūra ir dizainas padėsiantys paįvairinti apsilankymo patirtį tinklalapyje.

Naujoje svetainėje galima peržiūrėti įmonės teikiamas paslaugas, kurios yra: bukletų, brošiūrų, laiškų, loterijos bilietų, lankstinukų, skrajučių, kalendorių, knygų, plakatų spausdinimas. Tinklalapyje rodomi produkcijos pavyzdžiai, pateikiama aprašomoji informacija, kuri lankytojams leidžia susidaryti aiškią nuomonę apie produktus. Galima paminėti, kad teikiamos paslaugos atitinka Europinius ISO 9001:2008 ir ISO 14001:2004 kokybės standartus.

Paklausta apie naująjį tinklalapį įmonės atstovė džiaugėsi: „Iš tiesų tinklalapis buvo atnaujintas iš pagrindų. Dabartinis informacijos pateikimas yra daug patogesnis lankytojams. Priimtas struktūros ir dizaino sprendimas atspindi Kopą, kaip modernią ir kūrybingą spaustuvę. Pirmajame puslapyje įdiegtos naujos skiltys. Klientai norintys nestandartinių sprendimų gali apsilankyti unikalių sprendimų skiltyje. Įmonės ieškančios įvairių dizaino galimybių gali peržvelgti leidinių dizaino studijos skiltyje esančią informaciją. Taip pat nestovime vietoje ir diegiame ekologinius spaudos asortimentą, kuris lankytojams prieinamas skiltyje Green Print. Tikimės, kad naujasis tinklalapis leis mus geriau pažinti ir patikėti mums savo spaudą.“

Galima pridurti ir tai, kad įmonė savo veiklos procesus tobulina ne tik klientų aptarnavimo srityje. Siekiant klientams pasiūlyti aukštą kokybę už priimtiniausią kainą Kopa įmonėje yra diegiami ir tobulinami gamybos procesai naudojantis pasaulinėmis LEAN ir TOC metodikomis. Įmonės atstovai garantuoja, kad leidiniai bus pagaminti ir pristatyti sutartu laiku. Operatyvų spaustuvės darbą užtikrina nauja, automatizuota danų programa PrintVis, jos pagalba valdomi visi procesai, nuo užsakymo iki produkcijos pristatymo.

Taigi artėjančią vasarą Kopa mielų lankytojų lauks atsinaujinusioje erdvėje. Be to, spaustuvė ir toliau sieks savo klientams pasiūlyti aukštą produkcijos ir aptarnavimo kokybę už geriausią kainą.