Verslas / Ekonomika,  Žiniasklaida / Leidyba

Spaustuvė Kopa – atnaujino verslo valdymo sistemas

Spaustuvė KOPA, Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti jau daugiau nei 20 metų, yra plataus profilio spaudos paslaugas teikianti įmonė, užsiimanti bukletų, brošiūrų, laiškų, loterijos bilietų, skrajučių, kalendorių, knygų, lankstinukų gamyba, taip pat įmonės teikiamų paslaugų krepšelyje yra maketavimas, šilkografija, kiti profesionalaus dizaino sprendimai. Pasinaudojant ES struktūrinių fondų parama dar 2010 metų pradžioje pradėti procesai galiausiai leido galutinai įdiegti specializuotą spaudos verslo valdymo sistemą, kuri padeda užtikrinti itin kokybišką klientų aptarnavimą ir sparčiai auginti pardavimų bei gamybos apimtis.

„Jau 2010 metais supratome, kad spaudos gaminių rinka pradėjo sparčiai keistis. Nuolat didėjantis poreikis individualiems, mažo tiražo užsakymams mus privertė investuoti į naujausias skaitmenines spaudos technologijas“ – sako „Kopos“ direktorius Saulius Mudėnas. „Pastaruosius du metus tikslingai keitėme tiek technologinius, tiek klientų aptarnavimo procesus, norėdami užtikrinti kuo platesnį paslaugų spektrą. Galime pasidžiaugti galiausiai įdiegę ir specializuotą spaudos verslo valdymo sistemą, padedančią dar efektyviau valdyti įmonėje veikiančius procesus“.

Reikėtų priminti, kad 2012 metų pavasarį spaustuvė KOPA atnaujino ir savo tinklalapį, kuris buvo kardinaliai pakeistas. Informacijos pateikimas lankytojams tapo daug aiškesnis. Tinklalapio lankytojai ieškantys unikalių dizaino sprendimų šią informaciją gali lengvai pasiekti. Taip pat įmonėms, ieškančioms išskirtinių dizaino galimybių, yra sukurta speciali terpė – leidinių dizaino studija. Galiausiai naujoje svetainėje yra įdiegta ir ekologinių produktų skiltis, tausojantiems gamtą, spaustuvė siūlo spaudos sprendimus naudojant perdirbtą popierių.

Spaustuvės KOPA direktorius Saulius Mudėnas sako – „Stengiamės, kad tiek mūsų produkcija, tiek aptarnavimo kokybė atitiktų keliamus klientų lūkesčius.“ Taigi besibaigiančią vasarą spaustuvė KOPA palydi dar labiau atsinaujinusi. Įmonės direktorius taip pat tikina, kad atsinaujinimai ir toliau lydės spaustuvės klientus, nes tik nuolatos tobulėjant galima užtikrinti aukščiausią ir kokybiškiausią produkcijos ir aptarnavimo kokybę.