El. Parduotuvės

Sportas keičia veidą

sportine liemeneleDar vos prieš dešimt metų treningo kelnės su juostelėmis, sportines liemeneles ir sportiniai bateliai buvo laikomi priemiesčio, rajono vaikėzų, mergiočių, neklaužadų ir neprotingų žmonių aprangos kodu. Tų, kurie nesimoko, niekuo nesidomi, nemankština smegenų, bet mankština raumenis. Taip buvo stereotipiškai suvokiamas laisvalaikiu sportuojantis žmogus. Tačiau per pastaruosius 10 metų sportas labai pakeitė savo veidą. Dabar jis laikomas prestižiniu protingo žmogaus atributu. Nes juk tik protingas žmogus gali deramai pasirūpinti savo kūnu, savo sveikata. Taigi, ir toks drabužis kaip sportines liemeneles, kelnės, džemperiai, bateliai, tampa kokybiško gyvenimo, protingumo ženklu.

Sportas protingo žmogaus gyvenime

Taigi, pirmiausiai pabandykime įsivaizduoti tą protingąjį žmogų. Kaip jis sportuoja, kaip jis atrodo, kai sportuoja? Ar tai tas pats „marozas“, kuris kelia štangą prakaituotoje rajono sporto salėje? O gal tai jau kažkas kitas? Iš tiesų, protingasis miesto žmogus važiuoja dviračiu, rytais prabėga krosą, vietoje važiavimo automobiliu renkasi ėjimą pėsčiomis. Jis vis dar rūko, geria, tačiau po vakarėlio kitą dieną bėga krosą dvigubai. Be to, jis būtinai fotografuojasi ir darosi asmenukes tada, kai sportuoja. Jeigu nusiperka naują sportine liemenele ir gertuvę – fotografuoja tai ir kelia į Instagram. Sportas jam vis dar yra ne kažkas savaime įaugusio į kraują, o tiesiog tai, ką jis įtikina save daryti, priverčia. Taigi, jam kartais reikia papildomos motyvacijos. Kartais tai gali būti tas dėmesys, kurį jis gauna socialiniuose tinkluose pasidalinęs nuotrauka, o gal naujo pirkinio džiaugsmas, kai įsigyjama kokios nors liemeneles sportui.

Sportinė apranga moterims

Iš tiesų, apie moterų sportinę aprangą kalbėti visada verta. Daug moterų nori net ir sportuodamos lauke ar sporto salėje atrodyti gražiai. Čia galioja kiti standartai, ir lipdyti sudėtingos šukuosenos arba teptis makiažo tikrai nereikia. Tačiau atsiranda kitų prioritetų. Tarkime, liemeneles internetu ne visos tinka sportui. Kai kurios geriau tinka pasipuošti į vakarėlį ar seksualiai atrodyti lovoje. Tačiau sportui netinka atvira liemenele arba kokia nors kitaip provokuojanti, nepatogi. Pagrindinis dalykas sporte yra tas, kad liemenėlė turi maksimaliai sulaikyti krūtinę nuo judesių, taip pat ji turi prispausti, neišsiskirti. Taip pat čia netiks ir push up liemenele, kuri optiškai didina krūtis. Tikras paradoksas, kaip ta pati moteris gali skirtingai atrodyti penktadienį vakare bare, ir pirmadienį ryte bėgdama krosą. Pasipuošusi ji bus gal su kokia liemenele be petneseliu, optiškai padidinančia krūtinę, su tam tikrais pakėlimais ir paminkštinimais. O štai bėgdama rytinį krosą, ji gal atrodys tarsi berniukas, nes ne tik kad dings tie papildiniai liemenėlėje, bet dar ir sportinė liemenėlė krūtinę suspaus, tarsi sulygins tam, kad ji nesikilnotų. Tačiau taip juk visada buvo – drabužiai visuomet leidžia koreguoti kūno formas, pritaikyti savo išvaizdą atitinkamoms aplinkybėms. Taigi, nėra ko stebėtis, kad ir liemeneles dėvėjimas gali privesti atrodyti labai skirtingai.

Kokie dar lieka sportiniai drabužiai, su kuriais moteris gali sukurti arba palaikyti tam tikrą stilių? Pirmiausiai tai – kelnės. Beje, per pastaruosius 10 metų vis mažėja džinsų populiarumas. Kažkada džinsai išpopuliarėjo kaip patraukli, labai tvirta ir tuo pačiu itin elastinga medžiaga. Šiuo metu tam tikri dalykai po truputį keičiasi ir jau yra nemažai pasikeitę, nes net ir sportinės kelnės tampa madingos bet kokioje aplinkoje. Kadangi madoje vėl yra patogumas pirmiausiai, laisvumas, ką už mažesnę kainą gali pasiūlyti sportinės kelnės.