Būstas

Stiklo turėklai

Stikliniai turėklai paprastai gaminami iš grūdinto ar tonuoto, matinio bei  laminuoto stiklo išskirtinai. Laminuotas stiklas tai vienas iš saugiausių pasaulyje elementų, sudužęs jis išlieka dažniausiai vientisas, o laminavimo plėvelė niekada neleidžia jam subyrėti į šypulius ir iškristi iš laikiklių. Jei  namuose turite mažų vaikų tai vienas iš  geriausių pasirinkimų yra  turėklas su stiklu.Netgi lauko turėklams taip pat galime jums pasiūlyti turėklus su grūdintu stiklu pagrindu. Grūdintas stiklas ypatingai sunkiai sudaužomas.

Stikliniai laiptų bei balkonų turėklai suteikia konstrukcijoms ypatinga lengvumo įspūdį. Prie stiklo turėklai lengva priderinti medinį bet ir nerūdijančio plieno porankį. Turėklų stiklams turėtų būti naudojamas 5, 9, 10 ar 13 mm storio grūdintas ar laminuotas stiprus stiklas. Turėklai esantys su stiklo elementais būna kelių tipažų: berėmis stiklas (montuojama naudojant šalia perdangos krašto)stiklas, kuris bus montuojamas prie nerūdijančio plieno statramsčio, standartiniais ar kitokiais nestandartiniais stiklo laikikliais ar durys montuojamos ant aliuminio profilio lovelių. Porankis paprastai montuojamas ant stiklo briaunos arba esančių iš šono su porankio laikikliais. Turėklai su stiklo elementais dažnai būna tiesūs, lenkti bei spiraliniai.

Stiklinių turėklų privalumai yra šie :

-skaidrus stiklas praleidžiantis šviesos spindulius

-įrėmintas stiklas yra saugesnis nei kiti

-šiuolaikiškas dizaino konstrukcijos

Stiklinio turėklo minusai yra tie,kad jis nėra pigus ir jo didesnė priežiūra nei kitų tipų turėklų.  Tačiau stikliniai turėklai atrodo kurkas  moderniau bei  estetiškiau.