El. Parduotuvės

Stiliaus įdėjos

375950_347317415352298_2025572984_nPamažėle vėstant orams, lengvučius sezoninius paltukus nenoriai kabiname į spintą ir dairomės rimtesnio atkirčio atsėlinančiam šalčiui. Laimė, stiliaus idejos mada dabar taip pažengusi, kad net kailiniai puslapčiai lengvi kaip rankinė. Visai ne tokia kaip tarybinių laikų avikailio, kuriuos nesulinkusios galėjo vilkėti tik tvirto sudėjimo damos.

Koks kailis madingiausias? Geriau vienspalvis, minkštutėlaitis karakulis arba šermuonėlių su išskirtinai karališka faktūra, bet koks trumpalaukis arba vidutinio ilgumo ir dirbtinis – tegul žvėriukai gyvena. Pernai karaliavę ilgaplaukių lamų kailio ir neoninėmis dėmėmis tvieskantys kailiniai turės palaukti renesanso. Spalvos maloniai stebina – nuo tikėtos citrininės iki pastelinės rožinės ar subtilios plytų. Žinoma, klasikinės ruda ir juoda kaip visada ima viršų. Vis dėl praktiškumo.

Ar gali oda būti alternatyva kailiui? Žinoma, jeigu pašiltinta kailiu. Juk ji netik labai praktiška, vėjo neperpučiama, bet šį sezoną ir labai madinga. Tinkamo modelio, pavyzdžiui, su daugybe klostelių ar siūlių, labai prabangiai atrodo. Jeigu norite sukurti rusaitės turtuolės įvaizdį, dairykitės palto iš odos ir kailio su įmantresne detale, kad ir plačia atversta apykakle.

Ką daryti toms, kurios kailinių dėl įsitikinimų nenori dėvėti? Vis tiek teks keisti kailį , kad ištvertumėte žiemos šalčius. Bet galima rinktis kailio šiltumo paltus iš moherio ir vilnos, kurie pasidengę tokiu prabangiu pūkeliu su blizgesiu, kad iš tolo pranėšėja į kailinukus. Modeliai nebūtinai madingiausi, bet būtinai – šilčiausi. Prigludę ir tampriai suveržti dirželiais.