Pirkiniai / Paslaugos

Stilingiausia vasaros apranga – maudymosi kostiumėlis

maudymosi kostiumeliaiMaudymosi kostiumeliai kiekvieną vasarą tampa pačiais mylimiausiais daugelio merginų drabužiais. Natūralu: juk vilkint maudymosi kostiumėlį smagu pliuškentis vandenyje, gulint prieš saulę laukti dailaus įdegio ar tiesiog pademonstruoti aplinkiniams pagražėjusią figūrą. Visos merginos ir moterys, dėvėdamos kūną apnuoginančius drabužius, turi savus tikslus, tačiau kad ir kaip bebūtų, nei viena vasarą neapsieina be maudymosi kostiumėlio.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Pirmoji ir turbūt sudėtingiausia užduotis artėjant vasarai – įsigyti maudymosi kostiumėlį. Nuperkami maudymosi kostiumeliai internetu ar tradicinėse parduotuvėse greitai ir lengvai, tačiau sunkiausia dalis, reikalaujanti daugiausia laiko ir net galvos skausmo – išsirinkimas.

Specialistai rekomenduoja prieš renkantis šį vasarišką apdarą, visų pirma atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

  1. Jūsų figūra. Pirmas žingsnis – objektyviai įvertinti savo figūrą. Žinoma, dažnai tai būna pakankamai sudėtinga. Vienos merginos mano, kad yra per storos, atviras maudymosi kostiumėlis visus aplinkinius privers su pašaipa žiūrėti į jas, kitos silpnosios lyties atstovės kankinasi dėl priešingų dalykų – pernelyg mažo svorio. Dažniausiai klysta ir vienos ir kitos, nes imasi subjektyvių vertinimų. Galiausiai, pažiūrėjus į save iš šono, įsitikinama, kad puikiai tinka ivairus maudymukai, o ir kūnas yra pakankamai patrauklus.
  2. Sezono mados tendencijos. Šis aspektas svarbus ne visoms, tačiau jei norite būti puikiai vertinama ir aplinkinių, turėtumėte atsižvelgti į vyraujančias mados tendencijas, kurios dažnai žavi daugelį žmonių. Visos mados naujienos pristatomos internete bei įvairiuose žurnaluose, taip pat galima pamatyti puikių televizijos laidų. Suformuotas skonis padės neapsirikti renkantis maudymosi kostiumėlį ir būti ne tik gražiai, bet ir madingai.
  3. Asmeninis aprangos dizaino vertinimas. Madingi drabužiai patinka daug kam, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į individualumą, asmeninę nuomonę bei individualų grožio supratimą. Jei Jums nepriimtinos dabartinės mados tendencijos, geriau rinkitės ne dabar populiarų maudymosi kostiumėlį, bet tokį, kuris Jums tikrai patiktų. Išsirinkus nepatinkantį drabužį, visada bus nejauku, nemalonu, nesijausite pasitikinti savimi.
  4. Aprangai skiriamas biudžetas. Tai irgi labai svarbus aspektas. Juk nuo to priklauso ar Jūsų spintoje atsidurs maudymosi kostiumeliai is otto.lt, ar iš išpardavimų portalo, ar iš tik brangias prekes siūlančios dizainerių parduotuvės. Nuspręskite, kiek galite skirti šiai vasaros puošmenai ir iškart palengvinsite savo paieškas.

Tradicinė, elektroninė parduotuvė ar iš ,,antrų rankų“?

Kalbėdami apie naujus pirkinius, galvoje dažniausiai turime tradicines arba elektronines parduotuves, tačiau reikėtų neužmiršti, kad šiomis dienomis smarkiai populiarėja pirkimas iš ,,antrų rankų“. Pastaruoju būdu maudymosi kostiumeliai 2015 metų kolekcijos gali būti įsigyjami gerokai pigiau. Dėl praktiškų sumetimų, toks pirkimas ypač populiarus tarp jaunų merginų. Jos linkusios ne tik pirkti, bet ir mainyti daiktus. Tad jei siekiate sutaupyti, galite išmėginti ir šį pirkimo būdą, ieškant pasiūlymų socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse.

Norintiems patikimesnio apsipirkimo tenka grįžti į elektronines arba tradicines parduotuves, kurios taip pat turi savų privalumų ir trūkumų. Pirmiausia – apie elektroninę prekybą. Maudymukai internete dažnai gali būti siūlomi mažesnėmis kainomis nei tradicinėse parduotuvėse. Čia visada galima vienu metu palyginti keleto pardavėjų siūlomas kainas, perskaityti išsamius prekių aprašus. Pagrindinis trūkumas – elektroninėje parduotuvėje drabužių negalima pasimatuoti, negalima įvertinti jų medžiagos, o dažnai ir tikrosios spalvos. Todėl gavus prekę galima ir nemaloniai nustebti. Žinoma, tokie atvejai reti, tačiau įmanomi. Bet kuriuo atveju, įvykus nesėkmingam pirkimui, per tam tikrą laikotarpį prekes galima grąžinti, atgauti pinigus ir ieškoti parduotuvės, kurioje siūlomi kokybiškesni maudymosi kostiumeliai.