Darbas,  Įvairenybės

Stogo dangos ir stogų dengimas – UAB Stogdanga

Ką rinktis stogų dengimui: šiferį ar plieninę čerpę, o gal keraminę stogo dangą?

Kaip atskirti vokišką arba švedišką stogo skardą nuo kiniškos?

Ar aš gelėčiau pats įrengti stogą?

Mūsų specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus. Mūsų veiklos pagrindas – platus produkcijos asortimentas, taip pat žinome, kad norint užsitarnauti klientų pripažinimą, reikia daug daugiau. Kaip visada sėkmė – tai kokybiškų gaminių, žinių ir teigiamų santykių derinys. Naujas stogas su kokybiška stogo danga visada naudinga investicija.

Kiekvienas į stogą investuotas centas padidins viso namo vertę. Tačiau keisdami stogą jūs galite pagrąžinti ir visą namą.

Mes siūlome stogų dangas įvairiems pastatams – nuo rūmų iki daržinės, nuo šiuolaikinės architektūros vizijos iki vaizdingų vasarnamių. Džiaugiamės jūsų stogo pasirinkimu.

Gali būti sunku išsirinkti tinkamą stogo dangos profilį, tačiau nusipirkti stogą yra visai paprasta. Tiesiog paprašykite stogo komplekto. Tuomet galite būti tikri, kad gausite viską, ko reikia: difuzinę stogo plėvelę, visus stogo tvirtinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemą, stogo vėdinimo ir saugos komponentus. Mūsų darbuotojai visada yra pasiruošę patarti.

Kodėl stogo dengimas plieno lakštais?

„O kodėl gi ne plieno lakštai?” ir daugiau klausimų neturėtų kilti. Juk būtent plieno lakštai turi tiek daug pranašumų, kad praktiškai visada jų pasirinkimas turi būti savaime suprantamas dalykas dengiant stogą.

Gražu.
Šiuo metu stogų dangos asortimentas toks įvairus ir pasirinkimas toks didelis, kad visada galima rasti tai, ko norima.

Lengva.
Lyginant su kitomis stogų dangomis, tai didelis pranašumas transportuojant ir montuojant. Be to, daug namų stogų nuolydis per mažas, kad galėtų išlaikyti dideles apkrovas, pavyzdžiui, būtų tinkamas dengti natūraliomis čerpėmis.

Patikima.
Stogo dangos plieno lakštai užtikrina stogo dangos ilgaamžiškumą, kuris gerokai viršija daugelio medžiagų tarnavimo laiką, nepriklausomai nuo jų naudojimo srities.

Saugu aplinkai.
Pradedant gamyba, pakavimu ir baigiant transportavimu bei montavimu, stogų dangos plieno lakštai tai medžiaga, nedaranti žalos aplinkai jokiame iš paminėtų etapų.

Ekonomiška.
Optimaliausias stogų dangos tarnavimo laiko ir piniginės vertės santykis.

Paprasta montuoti stogo dangą.