Būstas

Stogo dangų įvairovė

Stogas – vienas svarbiausių namo atributų. Svarbu, kad jis būtų saugus ir patikimas. Šiuolaikinė statybų industrija siūlo pačių įvairiausių stogo dangų. Kaip žinoti kokie yra stogo dangų privalumai ir trūkumai? Tad šį kartą pasidomėsime kuo gali būtų naudingos įvairių rūšių stogo dangos?

Profiliuota stogo skarda

Profiliuota stogo skarda idealiai tiks gyvenamųjų namų stogams, pavėsinėms, garažams. Galimas didelis spalvų pasirinkimas.

Šiferis

Šiferis – viena labiausiai paplitusių stogo dangų. Kadangi buvo įrodyta, jog iš asbesto pagamintas šiferis ilgainiui kenkia žmonių sveikatai, pastaruoju metu imta gaminti šiferį, kurio sudėtyje jau nėra šios medžiagos.  Šiferių gamyboje asbestas buvo pakeistas armuojančiu pluoštu. Šiferis, kurio sudėtyje nėra asbesto yra kur kas pranašesnis – jis yra draugiškas žmonėms bei aplinkai, o be to, kur kas atsparesnis smūgiams, tvirtesnis. Šį šiferį yra lengva pritvirtinti vinimis bei varžtais. Beasbestinis šiferis gaminamas įvairiausių spalvų, tad net patys išrankiausi pirkėjai ras iš ko pasirinkti.

Betoninės čerpės

Betoninės čerpės yra gaminamos iš natūralių medžiagų, nekenkia nei aplinkai nei žmogaus sveikatai, yra atsparios drėgmei bei temperatūros svyravimams. Betoninės čerpės gali būti pačių įvairiausių stilių – tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus.

Metalinė stogo danga

Metalinės stogo dangos yra vertinamos ne tik dėl puikios kokybės, bet ir dėl palankios kainos. Ši danga yra lengvai montuojama, tarnauja daug metų.

Kaip matyti, dangos, skirtos stogui yra labai įvairios ir šiek tiek skiriasi vienos nuo kitų, tad jums belieka išsirinkti tokią, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Be to, rinkdamiesi stogo dangą įvertinkite ne tik stogo dangos privalumus – nepamirškite ir to, jog nuo pasirinktos stogo dangos priklausys ir tai, koks bus bendras namo vaizdas.