Straipsnių katalogo nauda

Užsukote į šį straipsnių katalogą ir nežinote ką čia veikti?

Straipsniu katalogas – puiki galimybė vystyti link buildingo (nuorodų rinkimo) strategiją. Tai ypač vertinga, nes nėra nurodoma, kurioje straipsnio vietoje galite dėti nuorodą, ant kokio raktažodžio ar su kokiu aprašymu. Galite įdėti kiek norite straipsnių, su kiek norite nuorodų jame (neverta persistengti, nes patys suprantate, kad nemylės googlas, jei nuorodų viename straipsnyje bus keliasdešimt ar keli šimtai).

Straipsnių direktorija – puiki vieta populiarinti prekės ženklą. Naudojantis HTML kodu į straipsnių katalogą galite dėti norimą logotipą (jūsų firmos logotipą), nuotrauką (prekės nuotrauką). Taip pat paveikslėlis gali vesti į jūsų tinklalapį, tai puiki galimybė plėsti pastovių lankytojų ir klientų ratą.

Straipsnių katalogas – puiki vieta norint pasiekti tikslinę auditoriją. Siūloma rašyti unikalius straipsnius, su gerai parinktu pavadinimu (title), parašyti raktažodžių, parinkti tinkamą kategoriją. Tuomet jūsų straipsnį perskaitys susidomėję skaitytojai iš google ar kitų paieškos variklių.

Turite klausimų, rašykite: