Pirkiniai / Paslaugos

Striukės vyrams – kodėl jos svarbios?

vyriskos striukesStriukės vyrams – tai, visų pirma, bene pats svarbiausias drabužis, gyvenant mūsų klimatinėje zonoje, kadangi su juo daug lengviau ilgą laiką išlikti šiltiems ir sausiems. Vis dėlto, vyriškos striukės turi daug daugiau įtakos nei gali atrodyti. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kodėl itin svarbu skirti daugiau laiko tokio drabužio išsirinkimui ir tinkamam dėvėjimui.

  • Tai pirmas drabužis, kurį parodote kitiems. Nepriklausomai nuo to, ar tiesiog einate gatve susitikti su draugais, įžengiate į pastatą, kuriame turėsite svarbų darbo susitikimą ar stovite su gėlėmis, laukdami savo merginos, vyriškos striukės pasirinkimas šiuo atveju yra lemtingas. Taip yra todėl, kad dar nepradėję kalbėti, skleidžiate tam tikrą žinutę apie save. Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo atlikti tyrimai, kurie nustatė, jog kelios sekundės, pirmą kartą pamačius nepažįstamą žmogų leidžia įvertinti ne tik jo stilių, bet ir finansinę padėtį, pomėgius, hobius ir atidumą ir tvarkingumą. Jeigu jūsų tikslas nėra atrodyti vidutiniškai, verta pagalvoti apie striukės vyrams pasirinkimą. Tai nereiškia, jog turite kreiptis į dizainerį, sukursiantį įmantriausią modelį. Vietoj to, peržiūrėkite bent kelias stilingiausių vyrų nuotraukas, atkreipkite dėmesį kuo rengiasi įtakingiausi žmonės ir kopijuokite, Dažnai pastebėsite, jog jų pasirinkimas – klasika, vientisa spalva, paprastas modelis ir tinkamas „sužaidimas“ detalėmis.
  • Vyriškos striukės atskleidžia jūsų asmenybę. Apie tai jau kalbėjome pirmojoje straipsnio dalyje, tačiau norisi dar kartą akcentuoti, jog, nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksite, sugebėkite atskleisti save. Prie pačios paprasčiausios striukės priderinę stilingus akinius nuo saulės, portfelį ar puikius batus atrodysite verti milijono. Šiuo atveju svarbu nebijoti eksperimentuoti ir klasikinius modelius pagyvinti detalėmis, kurios atskleidžia jūsų asmenybę. Jeigu jaučiate, kad pačiam tai padaryti sunku, paprašykite savo merginos ar sesers patarimo. Garantuojame, jog jos su didžiausiu malonumu sutiks dienai tapti jūsų stilistėmis. Ir naštą nuo pečių numesite, ir puikiai praleisite laiką, ir, žinoma, atrodysite puikiai.

Taigi, nors striukės vyrams atrodo lyg eilinis pirkinys, taip nėra. Tinkamas šio drabužio pasirinkimas leis atskleisti savo asmenybę ir perduoti teisingą žinutę kitiems apie tai, kas esate.