Kompiuteriai / internetas

Su MEZON YZI 4G internetas jau ir išmaniajame telefone

Seniai nutilo skeptikų abejonės ryšio technologijos „WiMAX“ privalumais ir jos perspektyva. Pirmieji peržengę 3G ryšio ribas „WiMAX“ kūrėjai konkrečiais darbais įrodė šios technologijos pranašumus praktikoje, o ją diegiantys operatoriai vis labiau įsitvirtina rinkose.

internetas Vilniuje

Lietuvoje 4G mobiliojo ryšio „WiMAX“ tinklą Telecentras įdiegė jau daugiau nei pusšimtyje miestų ir gyvenviečių bei toliau jį sėkmingai plečia. Pasiūliusi vartotojams USB modemus, stacionarius maršruto parinktuvus, kišeninį kompiuterį su integruotu „WiMAX“ modemu, taip pat išankstinio mokėjimo ir IP telefonijos bei televizijos reportažų perdavimo paslaugas, bendrovė prognozuoja revoliucinį proveržį mobiliojo interneto rinkoje, kai prekyboje pasirodys naujas įrenginys MEZON YZI.

Dar mobiliau

Taisyklingai lietuviškai vadinant, MEZON YZI yra maršruto parinktuvas. Jis mažas ir stilingas, patogus nešiotis ir labai naudingas. Visiškai nauja tai, kad 4G internetu MEZON bus galima nevaržomai naudotis išmaniuosiuose telefonuose, nesvarbu kokio operatoriaus paslaugomis besinaudotum. Ir neskaičiuojant siunčiamų duomenų kiekio, nes visi 4G interneto MEZON planai šiuo metu – be apribojimų. Poreikis internetu naudotis telefone labai sparčiai auga, todėl ši naujiena aktuali daugeliui. Turint MEZON YZI telefone be jokio vargo bus galima ne tik naršyti, naudotis elektroniniu paštu, bet ir bendrauti vaizdu naudojantis „Skype“ ir pan. Bet tai dar ne viskas. MEZON YZI iš esmės praplės naudojimosi internetu galimybes. 4G internetas MEZON taps dar labiau mobilus, visiškai asmeninis bei dar plačiau ir lengviau visur prieinamas.

internetas Vilniuje

Universalus naudojimas

MEZON YZI telpa kišenėje ar rankinėje, jį galima pasidėti ant stalo, palangės, kėdės – visur, kur tik patogu šio įrenginio savininkui, o taip pat jo draugams interneto aistruoliams. Taip, tai reiškia, kad mobiliuoju internetu gali naudotis net keli asmenys vienu metu! Negana to, su MEZON YZI prie mobiliojo interneto galima jungtis pačiais įvairiausiais įrenginiais, kuriuose yra įdiegta „WiFi“ ryšio sąsaja. Tai gali būti stacionarūs, nešiojamieji ir planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, muzikos grotuvai, elektroniniai knygų skaitytuvai, žaidimų konsolės, fotoaparatai ir t. t. Nauda akivaizdi: moki už vieną paslaugą, o naudojiesi mobiliuoju 4G internetu įvairiais būdais ir laisvai judėdamas – būdamas namuose, biure, automobilyje, prie jūros – kur tik sugalvoji „Wi- MAX“ ryšio tinkle. Tai absoliutus mobilumas! MEZON YZI – internetas Vilniuje ir ne tik. MEZON YZI prekyboje pasirodys iškart po Velykų, bet jau dabar priimami išankstiniai užsakymai. Būk pirmas, būk pažangiausias!

Šaltinis: spredas.lt