Pirkiniai / Paslaugos

Suknelės pagal medžiagą

Kažkodėl manome, kad šaltymečiu turėtų karaliauti tik vilnoniai, megzti drabužiai ir pūkiniai lietpaltinio audinio paltai. Netiesa! Stilingai galima atrodyti ir pliaupiant lietui ir siaučiant pūgoms, jei rinksitės madingų audinių drabužius.

Ilgaplaukė vilna

Jeigu iki šiol rinkdavotės tik lygaus audinio vilnoninius drabužius, šiemet paieškokite įdomesnės faktūros ilgaplaukės, pavyzdžiui Angoros triušių, Kažmyro ožkų, vilnos. Ji šimtu procentu apsaugo nuo temperatūros kaitos. Tikriausiausiai girdėjote, kad iš gyvūnų kailio verpiama vilna – higieniškas, minkštas, lengvas, laidus orui audinys, kurio drabužius vilkėdama nei peršalsite, nei perkaisite. Beje, vilnones sukneles gražu derinti su odinėmis ir kailinėmis detalėmis.

Tvidas

Medžioklės, golfo ir kitų vyriškų žaidimų dvasia alsauojantis vėl madingas audinys, kurio drabužius šį sezoną turėtume ypač pamėgti, nebus toks grubus, jei derinsite jį su minkštomis detalėmis, pavyzdžiui kutais ar plunksnomis. Paprasčiausias būdas sužibėti su orinialia apranga – prie kūno prigludusiiomis tvido sukneles apačią daliai išraizgyti siūlais.

Oda

Dizaineriai sako, kad ši praktiška ir aplinkos poveikiui itin atsprati medžiaga šiemet turėtų būti ypač akcentuojama. Odos, paprastos ar lakuotos, turi būti daug ir, tiesą sakant, ne pačios minkščiausios, tobulai išdirbtos, tarsi šilkas. Kuo grūbesnės faktūros odinis paltas, sijonai, rankinė ar suknelė, tuo tvirčiau stovėsite ant žemės ir įtaigiau demonstruosite tvirtą valią. Norinčioms atrodyti ypač išskirtinai vertėtų rinktis bordo ir slyvų tonų drabužius.

Gipiūras

Turtingos išvaizdos ažūriniais raštais karpytas audinys puošnus ir nesunkiai derinamas, tad jį pasirinkusi visada galite būti tikra, kad atrodysite stilingai. Kas naujo gipiūro madoje šiemet? Ogi po apačia įsiūtas kontrastingos šviesos spalvos pamušalas, kuris išryškina audinio faktūrą, drabužiui suteikia daug tvirtesnę formą, o jūsų kūnui daugiau šilumos. Dar viena naujiena švelnaus gipiūro ir tvirtos vilnos derinys