Įvairenybės

Šukuosenų mados- 2013 ruduo

Ateinantis ruduo sujauks ne tik jūsų spintas, išplaikstys sukneles, bet ir plaukus. Didieji mados namai siūlo įvairius šukuosenų variantus- nuo azietiškų motyvų iki pankiškos skiauterės. Šį rudenį suspindės visos- ir trumpaplaukės, ir ilgaplaukės. Šviesiaplaukės žavės lengvomis spalvomis, o tamsiaplaukės gundys sodriais atspalviais. Plaukus slėps galvos apdangalai arba vėjyje plaikstysis ilgos kasos. Fantazijai ribų nėra!

Fendi 2013-2014 m. rudens žiemos kolekcijos modeliai buvo puošti stilingomis skiauterėmis, kurios žaižaravo šaltais atspalviais. Būdingos spalvos: tamsiai mėlyna, pilka, juoda, pelenų. Pankiškas stilius ir nuožmus žvilgsnis neabejotinai, derinamas prie klasikinių paltukų– mados topas!

Chanel modeliai dėvėjo margaspalvias kepures, kurios visiškai slėpė plaukus. Kepurių spalvos sodrios, ryškios ir neabejotinai traukia akį. Jei jums Bad hair day, šis variantas idealiai tinka. Tokio tipo kepurės ypatingai tinka apvalų veidą turinčioms merginoms, nes jį pailgina ir suteikia gražaus ovalo įspūdį.

Balmain savo modeliams suteikė žavingo seksualumo, sukurdami nerūpestingą, tarsi ką tik iš dušo iššokusios, greit į suknelę įlindusios ir ant peties rankinę užsimetusios moters įvaizdį. Kolekcijoje dominavo šlapio efekto plaukai, nuo pakaušio sušukuoti atgal. Tokią šukuoseną nebijokite derinti prie vyriško tipo drabužių, klasikinio juodo švarkelio (kuris, beje, ateinantį sezoną, labai madingas) arba romantiškų mergaitiškų derinių.

Duoklė ilgaplaukėms. Skandalingoji ir šokiruoti mėgstanti Viviene Westwood ateinančiam sezonui siūlo rinktis klasikines ilgas kasas, į kurias įpintas margaspalvis kaspinas. Jei negalite didžiuotis ilgais plaukais, kasas galite prailginti jas užbaigę tik kaspinu (tokiu būdu galite susikurti kokio tik norite ilgio plaukus). Plaukų storis taip pat reguliuojamas kaspinų pagalba :) .

Gucci 2013- 2014 rudens kolekcijoje modeliams sukūrė visiškai tiesių ir viršugalvyje sukeltų plaukų šukuosenas.. Ši šukuosena padaroma ypač lengvai, jai tereikia plaukų tiesintuvo ir gumelės arba segtuko. Ypatingai tinka pailgą veidą turinčioms moterims ir merginoms.