Paskolos

SuperCredit.lt – Paskolos internetu asmenims nuo 18 metų.

Turbūt daugeliui žmonių tenka skolintis pinigų ir vieni renkasi bankus, kiti greituosius kreditus teikiančias įmones, treti – tiesiog draugus.

Šiuo metu Lietuvoje yra itin populiaru skolintis internetu. Kodėl? – nereikia eiti iš namų bei laukti eilėse prie bankų, paskolą galima gauti tiesiog atsisėdus prie kompiuterio. Dažniausiai toks skolinimasis vyksta naudojantis paskolas internetu teikiančiomis įmonėmis. Ne paslaptis – galimybės pasiskolinti yra didelės.

Lietuvoje yra gana stipriai įsitvirtinusios įmonės, kurių finansinė veikla apima ne tik Lietuvą, bet ir Baltijos, Skandinavijos ir beveik visas šiaurės Europos šalis. Šiuo metu, po truputį rinkoje bando įsitvirtinti ir privatūs asmenys, kurie skolina pinigus be jokio užstato ar laidavimo. Vienas iš jų – SuperCredit.lt

SuperCredit.lt – vieno fizinio asmens vykdoma veikla. Kuo jie skiriasi nuo bankų ar greituosius kreditus teikiančių įmonių? – Jie gali užtikrinti lankstumą t.y. su kiekvienu klientu viskas yra aptariama individualiai. Siekiant palaikyti gerus santykius su klientu, jie visada bando rasti kompromisą, kuris būtų naudingas abiems pusėms. Klientui negrąžinus skolos laiku, pirmiausia visada stengiamasi išsiaiškinti dabartinę jo situaciją bei vedamos derybos. Skirtingai nuo kitų kreditorių, Supercredit.lt gali klientui pasiūlyti nestandartines finansines injekcijas. Taip pat nuolatiniai klientai turi galimybę gauti dar vieną paskolą, nors nėra grąžinę pirmosios skolos. Daugumoje greituosius kreditus teikiančiose įmonėse sekančią paskolą galima gauti tik tokiu atveju, jei nuo pirmojo skolos grąžinimo yra praėjusios 7 dienos, tačiau čia sekančią paskolą galite gauti tuoj pat, vos tik yra grąžinama pirmoji skola. Dauguma jaunų žmonių susiduria su šia bėda, kai paskolą gali gauti ne jaunesni nei 19 metų asmenys, bet ir čia jie gali pasiūlyti išeitį – suteikti paskolą vos pilnametystės sulaukusiam jaunuoliui!

SuperCredit.lt – Jums gali pasiūlyti lankstesnes paskolos gavimo bei grąžinimo sąlygas ir ramesnę paskolos grąžinimo procedūrą. Visas paskolų suteikimo principas yra pagrįstas tuo, kad viskas yra aptariama individualiai – ne automatiniu būdu, tad iškilus bėdai, visada galima užtikrinti skolos laukimą be jokių teisinių pasekmių.