Įvairenybės

Superkame automobilius visoje Lietuvoje!

Apklausų duomenimis, didžiajai daliai žmonių automobiliui išsirinkti prireikia vienos savaitės nuo aktyvių paieškų pradžios. Kitiems, išrankesniems ar tvirtai neapsisprendusiems, ko ieško, prireikti gali ir mėnesio ar net daugiau.

Ilgai svajojote apie naują transporto priemonę ir pradėjote paieškas. Ir štai, išaušo ta laiminga diena, kada suradote tikrą savo svajonių transporto priemonę. Išsirinkote naują automobilį, viskas gražu, trykštate laime. Tik yra nedidelis „bet“. Jei automobilį perkate ne pirmą kartą, tikriausiai turite ir senąjį automobilį: gerokai nudėvėtą, apibraižytą, eikvojantį daug kuro, nemodernų, su sena, nebeveikiančia įranga ir taip toliau. Mes, tinklalapio Automobiliusupirkimas.net įkūrėjai ir savininkai, superkame automobilius, ir visai nesvarbu, ar jie važiuojantys, ar ne, kokio jie senumo, markės, modelio ir pan. Transporto priemonę pasiimame iš kiemo: taip galite susigrąžinti bent dalį pinigėlių, kuriuos investavote į naująjį automobilį – paprastai abi pusės šiuo sprendimu lieka patenkintos.

superkame automobilius

Nebepataisomas automobilis – tarsi liepto galas

Tinklalapio autoplius.lt duomenimis, kas penktas žmogus, perkantis automobilį, šioje srityje yra naujokas. Visiškai naujus automobilius perka vidutiniškai 9 proc. visų automobilių pirkėjų. 14 proc. apklausoje apie transporto priemones dalyvavusių žmonių teigė, kad naują automobilį perka tik dėl to, kad senoji transporto priemonė sugedo nepataisomai arba jos taisyti neverta. Taigi galima tik spėlioti, kuri dalis seną automobilį pardavė supirkimu užsiimančioms įmonėms, o kuri nebevažiuojančią mašiną likvidavo kitais būdais. Mes superkame automobilius nepriklausomai nuo jų būklės, amžiaus, markės ir kitų kriterijų, taigi delsti, kol senoji transporto priemonė visai nuvertės ar bus nuniokota vandalų, nevertėtų. Pasinaudokite galimybe atsikratyti nenaudojamo ir nebereikalingo transporto!

Dažniausia naujų automobilių pirkimo priežastis – noras atsinaujinti

13 proc. žmonių, kurie ketino įsigyti ar jau buvo įsigiję naują transporto priemonę, teigė, kad automobilį įsigyti paskatino būtent senojo neekonomiškumas: kas gi norėtų benzinui, kuris ir taip be galo brangus, per mėnesį išleisti šimtus litų? Įsigijus ekonomišką transporto priemonę, kuro sąnaudas galima sumažinti net iki 30-50 proc. Tuo tarpu 11 procentų apklaustųjų teigė, kad senąjį automobilį į naują keičia todėl, kad nori saugesnės ir komfortiškesnės transporto priemonės. Tokių automobilių dairėsi aukštesnes pareigas užimantys, vyresnio amžiaus, labiau pasiturintys apklaustieji. Tie, kurie automobilį pirko iš salono, kaip pagrindinę automobilio keitimo priežastį įvardijo norą atsinaujinti. Ir apskritai, šią priežastį daugiausia įvardijo ir kiti automobilių pirkėjai. Transporto priemonė – šiuolaikinio įvaizdžio dalis, daug pasakanti ir apie patį automobilio savininką, todėl nieko keisto, kad žmonės save atskleisti nori būtent per tam tikros markės automobilius.

Esame labai praktiška ir ekologiška tauta, tad jei įsigijote naują automobilį, neleiskite senajam, nebenaudojamam tuščiai stovėti ir teršti jūsų kiemo. Tik mes superkame automobilius greitai, paprastai ir sklandžiai!