Pirkiniai / Paslaugos

Susirinkimų kambario baldai

spintos

Kėdės turi būti patogios. Visi supranta, kad susitikimų kambaryje žmonės gali praleisti nemažai laiko. Taigi tinkamas pasirinkimas – ergonominėmis vadinamos kėdės. Jos gerai atrodo ir gali palikti gerą įspūdį jūsų klientams ir partneriams. Svarbiausia, kad ant jų sedėdami visi patogiai jausis.

Stalas yra būtinas kiekvieno susirinkimo kambario atributas. Visų pirma, stalas turi būti patogus. Numatykite, kad visi susirinkimų dalyviai norės atsinešti kompiuterius arba bent blonknotus ant kurių užsirašys darbus ar svarbiausias mintis. Visiems susirinkimų dalyviams turi būti pakankamai erdvės. Suplanuokite, kiek žmonių turės tilpti prie šio stalo. Jei jūsų kompanijoje vyrauja stipri hierarchija galite rinktis keturkampius stalus, jei siekiate lygybės ir skatinate kūrybiškumą geras sprendimas apvalus stalas. Jis simbolizuoja lygybę. Tiesa, apvalus stalas kartais gali būti nepatogus. Taip pat jis užims daugiau vietos, todėl mažose patalpose geriau rinktis keturkampį stalą.

Svarbu, kad stalas būtų pagamintas iš kokybiškų ir atsparių medžiagų. Dažnai susirinkimų kambarys tampa ir darbuotojų susirinkimo vieta švenčiant mažas kasdienes pergales ar kolektyvo narių gimtadienius.

Stalas ir kėdės yra būtini susirinkimų kambario atribudai. Tiesa, šioje patalpoje gali būti ir kitų baldų. Jei žinote, kad spintos per daug neužgriozdins šios patalpos ir yra tikrai reikalingos, drąsiai jas statykite. Jose galėsite laikyti dokumentus.

Jei turite pakankamai erdvės geras pasirinkimas įrengti specialą patalpą, kurioje bus galima pasikabinti paltus. Kitas variantas specialiai rūbams skirtos spintos. Jos yra masyvios, tačiau jei žinote, kad jos neblaškys dėmesio ir neužims per daug vietos, įrenkite jas susirinkimų kambaryje. Daug maloniau pasikabinti paltą didelėje spintoje ant pakabos, nei pasidėti ant kėdės.

Susirinkimų kambaryje gali būti ir patogi sofa. Ji puikiai derės, kai žmonės susirinks paminėti neoficialias progas. Taip pat leis atsipalaiduoti, kai susitikimas vyks su senais klientais ar ilgamečiais partneriais. Juk ne visi susitikimai turi vykti sėdint už stalo, kartais geriausia tartis laikant rankose čia pat pagamintą skanios kavos puodelį ir sėdint ant minkštos sofos. Tokios detalės sukuria jaukią ir draugišką atmosferą.